Ar koncertu savas jaunākās tūres “Jubilee Road Tour” ietvaros 29. janvārī Latvijā atgriezīsies superhita “Another Love” autors, prestižās BRIT Awards ieguvējs un viens no mūsdienu populārākajiem un pieprasītākajiem jaunajiem dziesminiekiem Tom Odell. Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. Koncertu Rīgā iesildīs Chris Noah.

Chris Noah ir divdesmit trīs gadus vecs mūziķis, kurš savā skanējumā apvieno pop- mūzikas un indie roka iezīmes. Īpašais dziedātāja balss tembrs apvienojumā ar izvēlēto žanru mūziķim ļauj izcelties uz Baltijas jauno mūziķu fona.

Starp mākslinieka zināmākajām dziesmām ir 2017. gada singls “Spark”, kas iekļuva Latvijas lielāko radiostaciju topos, kā arī 2018. gadā izdotās dziesmas - “Fall Through” un “River”, kas īpašu uzmanību izpelnījušās tieši no ārzemju mūzikas pazinējiem. Šobrīd singls “River” vietnē YouTube klausīts jau vairāk kā 315 000 reižu, savukārt singls “Fall Through” iekļauts vairākās prestižās ārzemju mūzikas listēs, no kurām viena jau noklausīta vairāk kā pusotru miljonu reižu. Singls arī ierindojies visu lielāko Latvijas radio staciju topos.

2018. gadā mūziķis Chris Noah tika nominēts kā “Gada debija” Latvijas mūzikas gada balvā. Tāpat arī mūziķis koncertos iesildījis visiem tik zināmos māksliniekus - LP and The Naked and Famous. Chris Noah uzstājies ne tikai pašmāju mūzikas festivālos - Summer Sound, Bauskas TASTE, Positivus, bet arī Reeperbahn festivālā Hamburgā.