Skandināvu elektroniskās mūzikas meistars Trentemøller atgriežas Rīgā un 19. oktobrī uzstāsies koncertzālē Palladium ar savu jaunāko albumu “Memoria”. Biļetes jau no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Kopenhāgenā dzīvojošais Trentemøller pēdējo 25 gadu laikā ir guvis atzinību ar saviem unikālajiem skaņu celiņiem un neaizmirstamām melodijām. Trentemøllera mūzika atspoguļo nepārtraukti mainīgu tēmu un ideju virkni, kur katra dziesma ir viņa mākslinieciskā ceļojuma nākamā nodaļa. Mākslinieka mūzika bieži griežas ap atmiņām, tomēr viņš izvairās no nostalģijas, savos skaņdarbos pievienojot laikmetīgus elementus.

Trentemøller ir apbūris fanus ar savām unikālajām skaņu ainavām un neaizmirstamām melodijām. Ar vairāk nekā 500 koncertiem visā pasaulē, Trentemøller ir apliecinājis savu talantu. Viņa šovi pārkāpj robežas tam, ko mēs sagaidām no dzīvās mūzikas. Grupā piedalās Disa Jakobs vokāls, ģitāra un sintezators, Silas Tinglef pie bungām un ģitāras, Brian Batz pie ģitāras, Jacob Haubjerg pie basģitāras un Anders Trentemøller pie sintezatora. Pēdējos gados Trentemøller ir remiksējis arī tādu mākslinieku mūziku kā Tricky, Savages, Depeche Mode, Franz Ferdinand, The Knife, A Place To Bury Strangers, Soft Moon, UNKLE, papildinot sarakstu ar vairāk nekā simts iepriekš izdotu remiksu.

Jaunākajā albuma “Memoria” iekļauti drūmi, introspektīvi skaņdarbi, sapņu pops, trokšņu roks un elektroniskā popmūzika. Viņš turpina strādāt ar pazīstamām tēmām par gaismu un tumsu, turbulenci un mieru, caururbjošu vēsumu un mierinošu siltumu, ko nepārprotami iedvesmojuši ziemeļvalstu vides raksturīgie elementi, kurus viņš sauc par mājām. Viņš virzās daudz tālāk šajā pazīstamajā teritorijā, vienlaikus pētot jaunas tēmas. 

Neatkarīgi no tā, vai esiet ilggadējs fans vai dzirdiet viņu pirmo reizi, Trentemøller dzīvās uzstāšanās ir unikālas. Rudens gaidītākais koncerts koncertzālē Palladium Rīga 19. oktobrī. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.