Koncertaģentūra „FBI” informē: šoceturtdien, 20. novembrī, Tallinas „Rock Cafe” koncertu sniegs Bristoles triphopa kustības aizsācējs Trikijs (Tricky). Biļetes uz Trikija koncertu Tallinā iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, www.bilesuserviss.lv un „Piletilevi” kasēs (tai skaitā „Statoil”) Igaunijā. Biļetes koncerta dienā būs nopērkamas arī „Rock Cafe” esošajā kasē.

Trikijs ir viens no triphopa aizsācējiem un viņa debijas albums „Maxinquaye” tiek uzskatīts par vienu trim svarīgākajiem šajā žanrā, līdzās „Massive Attack” albumam „Blue Lines” un grupas „Portishead” diskam „Dummy”. Trikijs karjeras laikā ir sadarbojies ar daudziem atzītiem mūziķiem, tostarp, Teriju Holu, Alisoni Moijē, Bjorku, Nenu Čeriju, Nelliju Furtado, Joko Ono un PJ Harvey.

Pēc piecu gadu klusēšanas Trikijs šī gada vasarā atgriezās ar kritiķu augsti novērtētu albumu „Knowle West Boy” un Tallinā uzstāsies savas Eiropas turnejas ietvaros. Jaunajā albumā ik brīdi jūtams Trikija īpašais rokraksts – dažādu mūzikas stilu sajaukums, drūmi dziesmu vārdi un sieviešu vokālu skanējums. Mūzikas kritiķi jau nodēvējuši „Knowle West Boy” par labāko Trikija albumu.

Koncerta biļetes cena ir 34,50 Ls. Ieeja koncertā paredzēta no plkst. 19.00 un plānots, ka Trikijs uz skatuves kāps plkst. 20.30.