Will Butler ir kādas ļoti zināmas indīroka grupas dalībnieks un līdzdibinātājs ar ko uzstājies arī Latvijā, bet jau ilgus gadus pazīstams ar savu solo karjeru. Šodien klajā nākusi Will Butler & Sister Squares jaunākā dziesma “Willows”, kas tapusi kopā ar Nujorkas Bruklinā bazēto grupu. Will Butler & Sister Squares 7. novembrī uzstāsies koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no piektdienas, 31. marta, plkst. 12.00. 

""Willows" ir par pagātnes atstāšanu pagātnē," tā par dziesmu izsakās Will Butler. "Nostalģija ir salda, bet tā ir inde. Dziesmas video ainā redzams, kā kāds iebrauc tuksnesī, lai satiktu vecāku sievieti, kas patiesībā ir viens no likteņiem, kā senā tautas pasakā. Un varbūt viņš atkal vēlas būt jauns, vai vēlas, lai viss atgrieztos tā, kā tas bija agrāk. Un viņa atbild: Viss ir iespējams, bet par abilstošu cenu.”

Tieši šodien Will Butler & Sisters Squares izdod debijas singlu “Willows” un izziņo jauno kopprojektu. Sister Squares ir Ņujorkā bāzēta grupa, kuras saknes meklējamas dejā un teātrī. Tās sastāvā ir Sara Dobbs, Julie Shore, Jenny Shore un Miles Francis un kopš 2015. gada Sister Squares ir koncertējuši kopā ar Will Butler kā pavadošā grupu, bet tagad apvienojušies vienā projektā. Will Butler & Sister Squares rudenī Eiropā uzstāsies tikai astoņās pilsētās un esam laimīgi, ka viena no tām ir Rīga. 

Will Butler & Sister Squares koncerttūrē:

7. novembrī Rīga, LV – Palladium 

10. novembrī Berlīne, DE – Privatclub

12. novembrī Aarhus, DK – VoxHall

14. novembrī Roterdama, NL – Rotown

15, novembrī Parīze, FR – Café de la Danse

16. novembrī Brisele, BE – Botanique

17. novembrī Londona, UK – ICA

18. novembrī Dublina, IE – Whelan’s

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=bWDc1KgmUwQ  

Linkfire: https://lnk.to/Willows

BIļetes uz Palladium koncertu www. bilesuserviss.lv.