Viens no visu laiku izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem, leģendārais itāļu dziedātājs Zucchero, kurš  turpina valdzināt klausītājus visā pasaulē ar savu dvēselisko mūziku, svinot 40 gadus mūzikā, dodas koncertturnejā “Overdose'DAmore” skaistākajās vietās pasaulē un nākamā gada pavasarī, 15. aprīlī, gaidāms koncerts arī pie mums koncetzālē Palladium Rīga. Biļetes tirdzniecībā pieejamas no 3. oktobra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk iepriekšpārdošanā jau no šodienas, 2. oktobra, plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem. 

Zucchero ir bagātinājis mūzikas pasauli ar savu dvēselisko balsi, sirsnīgajiem dziesmu tekstiem un apņemšanos radīt mūziku, kas pārsniedz robežas un valodas. Viņa ieguldījums mūzikas industrijā ir nopelnījis viņam pelnītu vietu starp mūsu laika izcilākajiem māksliniekiem pasaulē un nākamajā gadā viņš dodas jaunā tūrē “Overdose D'Amore”, lai atzīmētu 40 mūzikālās karjeras gadus prestižākajās vietās pasaulē, kur pieturpunkts gaidāms arī pie mums koncertzālē Palladium Rīga.

Zucchero ir viens no izcilākajiem blūzroka pārstāvjiem Itālijā un pasaulē, kurš savas karjeras laikā ir pārdevis vairāk nekā 60 miljonus albumu, tostarp 8 miljonus ieraksta "Oro, Incenso & Birra" kopiju un izdevis neskaitāmus izcilus albumus, kur nesenākais no tiem ir “Discover” (2021). Viņš ir uzstājies 5 kontinentos, 69 valstīs un 628 pilsētās, tostarp tādos unikālos galamērķos kā Omāna, Maurīcija, Taizeme, Jaunkaledonija, Armēnija un Jaunzēlande. 

Savā ilgajā un izcilajā karjerā Zucchero prasmīgi orientējies blūza, gospeļa, soulmūzikas un roka lauciņos, savos priekšnesumos, iepludinot unikālo itāļu dvēseli un kaislību, nekad neatstājot skatītājus vienaldzīgus. Zucchero mūzika sniedzas tālu pāri Itālijas robežām un ir labi zināma visā pasaulē, pateicoties veiksmīgajām sadarbībām ar tādiem izciliem māksliniekiem kā Sting, Bono, Eric Clapton, Peter Gabriel, Mark Knopfler, Queen, Luciano Pavarotti, Andrea Bocelli, Ray Charles, Miles Davis un daudziem citiem. Savas karjeras laikā ieguvis divas “World Music” balvas, sešas “IFPI Europe Platinum” balvas un Grammy balvas nomināciju. Viņš ir viens no retajiem Eiropas blūza māksliniekiem, kurš joprojām gūst lielus starptautiskus panākumus.