Koncertaģentūra FBI informē: Biļetes uz grupas „Depeche Mode” koncertu Rīgā „Arēna Rīga” 2006.gada 17.martā ir izpirktas un līdz ar to biļešu tirdzniecība pārtraukta.

Vienīgie, kas vēl var iegūt „Depeche Mode” biļetes, ir Arēna Rīga biznesa kluba klienti līdz 3.martam plkst. 18.00 un privātložu īpašnieki, kuriem ir iespēja ložu biļetes nopirkt līdz pat koncerta brīdim. Arēna Rīga skatītājiem būs iespēja vērot koncertu gan no sēdvietām, gan no stāvvietām. „American Blue Express” karšu īpašniekiem tiks izveidota īpaša atsevišķa ieeja arēnā.

Atgādinām, ka ieeja koncertā būs no plkst. 19.00, pēc stundas – plkst. 20.00 uz skatuves kāps 2005.gada jaunatklājums, uzlecošās zvaigznes - grupa no ASV „The Bravery”. „Depeche Mode” koncertēt sāks plkst. 21.00.

„Depeche Mode” tehniskais aprīkojums Rīgā ieradīsies deviņās kravas mašīnās, bet vēl septiņās mašīnās ieradīsies grupas personāls. Pie skatuves uzbūves strādās 70 strādnieki.

Slavenie mūziķi Latvijā ieradīsies ar savu virtuvi. Ēdināšanas telpas plānotas 75 cilvēkiem vienlaicīgi. Viena no īpašām prasībām ir 100 kg ledus. Grupai atvēlētas telpas ar ērtām mēbelēm, paklājiem, kā arī grupas vajadzībām tiks izmantoti profesionāla masiera pakalpojumi. No apsardzes darbiniekiem tiks pieprasīta pieklājība un izpalīdzība. Mazākā agresija tiks uzskatīta par pilnībā nepieņemamu.

Kā jau ierasts – video, audio tehniku, pudeles vai ieročus ienest arēnā netiks atļauts.

„Depeche Mode” pasaules koncertturneja sākās 3.novembrī Floridā. Savukārt Eiropā pirmais koncerts notika 13.janvārī Vācijas pilsētā Drēzdenē.