Jaunumi

ATCELTS BON IVER KONCERTS MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

ATCELTS. BON IVER, Mežaparka Zaļais teātris, 18. augustā
Šovasar paredzētā Bon Iver Eiropas koncertturneja diemžēl nenotiks, tādēļ 18. augusta plānotais koncerts Mežaparka Zaļajā teātrī tiek atcelts.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS AMON AMARTH KONCERTS

Amon Amarth, Palladium Rīga, 12. jūlijā
Grupas Amon Amarth plānotais koncerts koncertzālē Palladium, kurš Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ nevarēja notikt, ir pārcelts uz 12. jūliju. 


Lasīt tālāk

ATCELTS RĪTA UN VAKARA DZIESMAS KONCERTS KONCERTZĀLĒ LIELAIS DZINTARS

Paredzētais “Rīta un vakara dziesmas” koncerts Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" Covid-19 pandēmijas dēļ nevar notikt un tādēļ tas tiek ATCELTS. Pārcelt šo koncertu vairāk nebūs iespējams.

Lasīt tālāk

ATCELTS ANŠA SOLO KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
7. maijā paredzētais anša solo koncerts koncertzālē Palladium Covid-19 pandēmijas dēļ nevar notikt un tādēļ tas tiek atcelts. Pagaidām jaunu koncerta datumu nav paredzēts izziņot.

Lasīt tālāk

ATCELTS VALTERS PŪCE UN DAINIS TENIS "RADĪTS LATVIJĀ" KONCERTS

Atcelts. Valters Pūce un Dainis Tenis - Radīts Latvijā, Palladium Rīga, 2021. gada 23. aprīlī
23. aprīlī paredzētais “Valters Pūce un Dainis Tenis - Radīts Latvijā” koncerts koncertzālē Palladium Covid-19 pandēmijas dēļ nevar notikt un tādēļ tas tiek atcelts. Pagaidām jaunu koncerta datumu nav paredzēts izziņot.

Lasīt tālāk

ATCELTS RĪTA UN VAKARA DZIESMAS KONCERTS LATGALES VĒSTNIECĪBĀ GORS

Paredzētais “Rīta un vakara dziesmas” koncerts Latgales vēstniecībā GORS Covid-19 pandēmijas dēļ nevar notikt un tādēļ tas tiek atcelts. Pārcelt šo koncertu vairāk nebūs iespējams.

Lasīt tālāk

ANSIS IZDOD JAUNU VIDEO

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
ansis sadarbībā ar Armless Birds Productions piedāvā video versiju vienai no populārākajām godalgotā albuma “Liela māksla” (2020) dziesmām “Pīle”, kurā piedalās reperis rolands če un vijolniece Kristīne Balanas.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS OPETH KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Opeth, Palladium Rīga, 15. septembrī
Grupas Opeth plānotā Eiropas tūre šī gada septembrī Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ TIEK PĀRCELTA un grupa pie mums koncertzālē Palladium uzstāsies 2022. gada 15. SEPTEMBRĪ.

Lasīt tālāk

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

TRICKY, Palladium Rīga, 22. septembrī
Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros. Nākamā gada rudenī, 22. septembrī, mākslinieks uzstāsies koncertzālē Palladium. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā jau no rītdienas, 18. decembra, plkst. 10:00.

Lasīt tālāk

SLIPKNOT UZSTĀSIES TALLINĀ

Ar vienīgo koncertu Baltijā nākamā gada vasarā, 9. augustā, Tallinā, koncertturnejas “We Are Not Your Kind” ietvaros uzstāsies Amerikāņu smagā metāla grupa Slipknot. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā. Vairāk informācijas par koncertu - www.livenation.ee.

Lasīt tālāk

PĀRCELTS VALTERS PŪCE UN DAINIS TENIS - RADĪTS LATVIJĀ KONCERTS

Atcelts. Valters Pūce un Dainis Tenis - Radīts Latvijā, Palladium Rīga, 2021. gada 23. aprīlī
Diemžēl sakarā ar Covid-19 situāciju valstī un ar to ieviestajiem pasākumu rīkošanas ierobežojumiem tiek PĀRCELTS Valters Pūce un Dainis Tenis "Radīts Latvijā" 12. decembra plānotais koncerts uz 23. aprīli.

Lasīt tālāk

ANSIS PIEDĀVĀ JAUNU ALBUMU "LIELA MĀKSLA"

Atcelts. ansis, Palladium Rīga, 2021. gada 7. maijā
ansis (īstajā vārdā – Ansis Kolmanis), viens no ilggadēji aktīvajiem un vietējā hiphopa skatuvē atpazīstamākajiem vārdiem, piedāvā savu jauno ierakstu “Liela māksla” – nākamo solo albumu pēc godalgotā un mūzikas apskatnieku un repa fanu iecienītā “Balzama” (2017). “Liela māksla” no 2020. gada 30. oktobra pieejama visos mūzikas straumēšanas servisos. 7. maijā ansis uzstāsies koncertzālē Palladium. Biļetes "Biļešu Serviss" tīklā.

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!