Jaunumi

MONGOĻU FOLKMETĀLA GRUPA THE HU UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

THE HU, Palladium Rīga, 8. septembrī
Unikāla folkmetāla grupa no Mongolijas, kas apvieno tradicionālos rīkles dziedājumus un teju tūkstoš gadu senus instrumentus ar “heavy metal” žanra skaņu estētiku, piešķir tam sava dižā priekšteča Čingishana – cilvēces vēsturē vislielākās impērijas izveidotāja um imperatora plašo vērienu, un īsā laikā jau ir iekarojuši visas pasaules metālistu un ne tikai metālistu sirdis, 8. septembrī uzstāsies koncertzālē Palladium. Biļetes no 3. maija pieejamas Biļešu Serviss tīklā.

Lasīt tālāk

THIRTY SECONDS TO MARS - RUDENS LIELKONCERTS ARĒNĀ RĪGA

Thirty Seconds To Mars, Arēna Rīga, 3. oktobrī
Viena no 21. gadsimta nozīmīgākajām rokgrupām “Thirty Seconds to Mars” pasaules konceerttūres ietvaros ar koncertu 3. oktobrī Arēnā Rīga priecēs neskaitāmos savas mūzikas fanus. Biļetes tirdzniecībā no 26. aprīļa plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, kā arī Delfi+ abonenti biļetes varēs iegādāties iepriekšpārdošanā jau no 24. aprīļa plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Lasīt tālāk

GRAIMA KARALIS DIZZEE RASCAL UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

DIZZEE RASCAL, Palladium Rīga, 1. maijā
Dizijs Raskals (Dizzee Rascal) – britu hip-hopa mūziķis, grime žanra aizsācējs, MC un reperis jau 1. maijā ieradīsies Rīgā, lai koncertzālē Palladium sniegtu elpu aizraujošu priekšnesumu un vēlreiz pierādītu saviem klausītājiem, ka viņš aizvien ir labākais sava mūzikas žanra pārstāvis. Biļetes jau no šodienas, 18. marta, ir pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

TWO FEET UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

TWO FEET, Palladium Rīga, 3. jūlijā
Neiespējami ir raksturot multi-instrumentālista Bill Dess, kurš uzstājas ar skatuves vārdu Two Feet, radīto valdzinošo elektronisko mūziku. Hārlemā augušais mākslinieks reflektē uz ļoti dažādām stila ietekmēm un noskaņām. Two Feet beidzot būs nokļuvis līdz Latvijai un 3. jūlijā koncertzālē Palladium uzstāsies ar domājams vienu no mūzikas gardēžu gaidītākajiem šī gada koncertiem.

Lasīt tālāk

TRENTEMØLLER UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

TRENTEMØLLER, Palladium Rīga, 19. oktobrī
Skandināvu elektroniskās mūzikas meistars Trentemøller atgriežas Rīgā un 19. oktobrī uzstāsies koncertzālē Palladium ar savu jaunāko albumu “Memoria”. Biļetes jau no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

FONTAINES D.C. PIRMO REIZI UZSTĀSIES LATVIJĀ

FONTAINES D.C., Palladium Rīga, 15. jūnijā
Skaļākā un karstākā šī brīža postpanka, indī un vienkārši viena no labākajām koncertu grupām, kuras vārds arī pie mums ir bijis starp gaidītākajiem notikumiem, beidzot koncertēs Rīgā - Fontaines D.C. 15. jūnijā koncertzālē Palladium. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 9. februāra plkst. 12.00.

Lasīt tālāk

JAU PĒC VIENA MĒNEŠA GZA UZSTĀSIES RĪGĀ

GZA, Palladium Rīga, 4. martā
Viens no agrīnā hip-hop pamatlicējiem, kā arī leģendārās grupas “Wu - Tang Clan” aizsācējs GZA 4. martā atgriezīsies Latvijā ar svaigu skanējumu grupas “Phunky Nomads” pavadījumā. Koncertu Rīgā iesildīs latviešu reperis March, kurš ir guvis atzinību ASV reperu vidū kā Redman un Afu-Ra. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

BRYAN ADAMS ŠOVASAR UZSTĀSIES ARĒNĀ RĪGA

BRYAN ADAMS, Arēna Rīga, 8. jūlijā
Viens no visu laiku izcilākajiem dzīvās rokmūzikas izpildītājiem Bryan Adams šovasar, 8. jūlijā, uzstāsies Arēnā Rīga koncertturnejas “So Happy It Hurts” ietvaros. Biļetes par zemāku cenu tirdzniecībā no 26. janvāra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 24. janvāra plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Lasīt tālāk

GZA VIENS NO WU-TANG CLAN DALĪBNIEKIEM UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

GZA, Palladium Rīga, 4. martā
Ģeniālais GZA, slavenākais no Wu-Tang Clan dalībniekiem un tās dibinātājiem, kopā ar The Phunky Nomads nākamā gada pavasarī, 4. martā, uzstāsies koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes jau no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

PASAULĒ LABĀKAIS PINK FLOYD ŠOVS BRIT FLOYD ATGRIEŽAS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

BRIT FLOYD, Palladium Rīga, 21. septembrī
Brit Floyd atgriežas uz skatuves 2024. gadā ar P·U·L·S·E - viņu līdz šim lielāko un iespaidīgāko koncertprogrammu, kuru dzirdēsim arī pie mums 21. septembrī koncertzālē Palladium Rīga. Šis būs Pink Floyd leģendārās ”Division Bell” turnejas svinības kopā ar satriecošu lāzeru un gaismas šovu. Biļetes jau no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Lasīt tālāk

ŠOVAKAR ARĒNĀ RĪGA UZSTĀSIES 50 CENT

50 CENT, Arēna Rīga, 10. oktobrī
Grandiozākā hip-hop nakts Rīgā beidzot ir klāt - pirmais 50 Cent koncerta vakars Arēnā Rīga! Pieejamas vēl pašas pēdējās biļetes "Biļešu Serviss" tīklā!

Lasīt tālāk

JEREMIH PIEVIENOJAS 50 CENT EIROPAS KONCERTTURNEJĀ

50 CENT, Arēna Rīga, 10. oktobrī
Grammy balvai nominētais Jeremih pievienojas hip-hop superzvaigznei 50 Cent Eiropas koncerttūrē līdzās leģendārajam reperim Busta Rhymes. Divi satriecoši iesildītāji, divos neaizmirstamos koncertu vakaros - 9. un 10. oktobrī Arēnā Rīga. Šis viennozīmīgi būs lielākais hip-hop notikums, ko būsim piedzīvojuši!

Lasīt tālāk

×

Pieraksties FBI jaunumu saņemšanai un esi pirmais, kas uzzina par jaunākajiem koncertiem un īpašajām akcijām!