Kopš februāra vidus Rīgā, t/c Spice Home, ir atvērta pasaulē milzu ažiotāžu izraisījusī izstāde “BODIES REVEALED”. Lavijā pirmā mēneša laikā kopš izstādes atvēršanas to apmeklējuši jau vairāk nekā 25 000 cilvēku. Izstādē iespējams aplūkot īstus cilvēku ķermeņus un vairāk nekā 200 orgānus un ķermeņa daļas, kas sagatavotas pateicoties īpašai, inovatīvai metodei. Tā sniedz nebijušu iespēju izstādes apmeklētājiem iepazīt viņu pašu ķermenī esošo orgānu un sistēmu sarežģītību un skaistumu.

“BODIES REVEALED” izstāde sastāv no 9 galerijām, kuras izstaigājot, apmeklētāji var ielūkoties skeletā, muskuļu sistēmās, reproduktīvajos, elpošanas, un asinsrites orgānos, kā arī citās cilvēka ķermenī esošajās sistēmās. Šī izstāde maina cilvēku attieksmi pret sevi, tā liek redzēt sevi citādi. Tā ir radīta, lai izglītotu un iedvesmotu.
 
Biļetes iespējams iegādāties pie ieejas izstādē t/c Spice Home 2. stāvā, kā arī Spices un Spice Home info centros. Biļešu cenas ir sākot no Ls 4. Grupas iepriekš jāpiesaka pa tālruni 26363002 vai rakstot uz e-pastu bodies@bdg.lv. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas.
 
Izstāde ir atvērta katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00 (ieeja izstādē līdz pl.20:00), svētdienās no plkst.10:00 līdz 20:00 (ieeja līdz pl.19:00).
 
Vairāk informācijas un plašāk par biļešu cenām www.bodies.lv