Ziemassvētku nedēļā gaidāmās “Cirque du Soleil” cirka izrādes izraisījušas milzīgu interesi un pateicoties lielajam pieprasījumam pēc biļetēm, izsludināta vēl viena papildizrāde - 25. decembra vakarā plkst. 19.00.

“Ļoti priecājamies, ka Latvijas publika ir novērtējusi šo brīnišķīgo iespēju Ziemassvētku nedēļā skatīt klātienē pasaulē slavenākā cirka “Cirque du Soleil” visilgāk uzvesto šovu “Saltimbanco”. Jauki, ka cilvēki plāno pasākumu apmeklēt kopā ar ģimeni. Tāpat daudzi pircēji biļetes uz “Cirque du Soleil” plāno dāvināt kā Ziemassvētku dāvanu saviem mīļajiem un jāsaka, ka šis cirks patiešām būs kā svētku brīnums, jo iepriecinās gan mazos, gan pieaugušos skatītājus! Pagājušonedēļ klātienē vērojot izrādi Sanktpēterburgā, kur Kanādas cirks viesojās ar 9 izrādēm kopumā to atrādot 45 000 skatītājiem, personīgi pārliecinājos, ka “Saltimbanco” ir fantastisks šovs, kurā apvienoti galvu reibinoši triki, dzīvā mūzika un dzirkstošs humors. Izrādes beigās sajūsmināti bija visi - gan pieaugušie, gan bērni,” stāsta koncertaģentūras FBI direktore Inga Kadeka.

“Cirque du Soleil” ieradīsies Rīgā ar savu klasiskāko un ilgāk uzvesto šovu “Saltimbanco”, lai sākot ar 21. decembri sniegtu piecas izrādes “Arēnā Rīga”. “Saltimbanco” aizraus skatītājus ar šķietami neiespējamiem līdzsvara elementiem, lēcieniem un griezieniem uz “ķīniešu kārtīm” un “krievu šūpolēm”, kā arī gravitācijas likumus izaicinošiem trikiem ar gumijām. 

Unikāli klauni izstāstīs aizraujošu stāstu par iedomātu pasauli, kurā sastopas brīnumaini tēli un spilgtas personības, kas katrs gatavi parādīt savas īpašās spējas – sākot no skatītāju smīdināšanas līdz pat neiedomājami akrobātisku triku izpildīšanai vairāku metru augstumā. 

“Cirque du Soleil” šova “Saltimbanco” biļešu cena ir sākot no 16 latiem un tās ir nopērkamas “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un interneta lapā www.bilesuserviss.lv. Bērniem līdz 5 gadu vecumam (neaizņemot atsevišķu vietu) biļete uz cirka izrādi maksā Ls 7.

Izrāžu saraksts:

21. decembris (trešdiena) PIRMIZRĀDE
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00) 

22. decembris (ceturtdiena) 
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00) 

23. decembris (piektdiena) 
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00) 

25. decembris (svētdiena) 
sākums plkst. 15:00 (ieeja no plkst. 14:00)

25. decembris (svētdiena) PAPILDIZRĀDE
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 18:00)

“Saltimbanco” priekšnesums ilgst 2,5 stundas, ieskaitot 30 minūšu pārtraukumu.