Jau pēc divām nedēļām, 5. jūnijā, “Arēnā Rīga” uzstāsies ģitāras virtuozs un dziedātājs Ēriks Kleptons (Eric Clapton).

Atzīmējot 50 gadus, kurus viņš kā profesionāls mūziķis pavadījis uz skatuves, Ēriks Kleptons kopumā Eiropas turnejas laikā apmeklēs 19 pilsētas, tostarp sniedzot septiņus koncertus pēc kārtas Londonas Karaliskajā Alberta zāle (Royal Albert hall). 

Ietekmīgajam mūzikas izdevumam “Rolling Stone” 67 gadus vecais mūziķis atzīst, ka šie, iespējams, ir vieni no pēdējiem koncertiem viņa karjerā, jo došanās tālos pārbraucienos prasa lielu emocionālo atdevi. Mūsu reģionā Ēriks Kleptons sniegs tikai divus ekskluzīvus koncertus – Latvijā, “Arēnā Rīga”, un Lietuvā, Kauņas “Žalgiris” arēnā.

Sagaidāms, ka divu stundu ilgajā koncertā Rīgā klātesošie dzirdēs tādas leģendāras kompozīcijas kā “Layla”, “Wonderful Tonight”, “Cocaine”, “My Father’s Eyes ” un citas. Mūziķis izpildīs arī dziesmas no jaunākā albuma “Old Sock”, kas pie klausītājiem nonāca martā.

Pēc pirmajiem Lielbritānijā notikušiem šoviem, koncertu apskatnieki slavē Ērika Kleptona virtuozitāti un uzstāšanos dēvē par “roka klasikas meistarklasi”. “Šī turneja sniedz ieskatu mūziķa mīļāko dziesmu izlasē. Kleptons muzicē tā, ka to vienkārši nav iespējams neizbaudīt... Pēc vairāk nekā divām stundām visi dodas mājās laimīgi, jo varējuši vērot absolūta ģitāras ģēnija uzstāšanos,” pēc koncerta Birmingemā, Lielbritānijā uzsver kāds Kleptona daiļrades cienītājs.

Biļetes uz Ērika Kleptona koncertu Rīgā nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Spice Home”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, “Maxima XX”, “Maxima XXX”, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi “Alfa””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā, “Rimi” Stirnu ielā, “Rimi “Galerija Azur”” informācijas centros u.c. Biļešu cenas ir no Ls 25 līdz 70.