Pie klausītājiem ir nonācis leģendārā mūziķa Ērika Kleptona (Eric Clapton) jaunākais albums “Old Sock”. Pērkot albumu kopā ar biļeti uz dziedātāja koncertu, kas 5. jūnijā norisināsies “Arēnā Rīga”, ierakstu iespējams iegādāties par īpaši zemu cenu - tikai Ls 8.50. Akcija ir spēkā līdz pat koncerta dienai divos “Ticketpro” biļešu pārdošanas punktos - TC “Galleria Riga” un “Spice” informācijas centros.

“Old Sock” ir jau divdesmit pirmais izcilā mūziķa un ģitāras virtuoza Ērika Kleptona albums. Diskā iekļautas divas jaunas kompozīcijas “Every Little Thing” un “Gotta Get Over”, kā arī dažādos mūziķa dzīves posmos iemīļotu dziesmu versijas. 

Ērikam Kleptonam vienmēr piemitusi spēja atpazīt lieliskas dziesmas un viņš tās oriģinālā manierē spējis interpretēt savos muzikālajos darbos, ko raksturīgi pierāda arī jaunākais veikums - “Old Sock”. Šis albums godā izcilus māksliniekus - Pīteru Tošu (Peter Tosh), Džordžu Geršvinu (George Gershwin), Henku Snovu (Hank Snow), Geriju Mūru (Gary Moore), Leadbelly un citus, kuri ir ietekmējuši Kleptona daiļradi un muzikālo dzīvi. Albumā dzirdams 30. gadu romantisms, regejs, souls, roks un radoša sadarbība ar Polu Makartniju (Paul McCartney), kas viss kopā veido neatkārtojamo Kleptona stilu.

Albuma ierakstīšanā Kleptons sadarbojās ar saviem ilggadējiem līdzgaitniekiem - bundzinieku Stīvu Gadu (Steve Gadd), basģitāristu Villiju Vīksu (Willie Weeks) un taustiņinstrumentālistu Krisu Steintonu (Chris Stainton). Ierakstā Kleptonam pievienojās arī izcili viesmākslinieki - Džei Džei Keils  (JJ Cale) ar bekvokālu un ģitāru dziesmā “Angels”, Čaka Kāna (Chaka Khan) kā fona dziedātāja dzirdama “Get On Over”, Stīvs Vinvuds (Steve Winwood) “Still Got The Blues” iespēlējis ērģeles, savukārt Pols Makartnijs dziesmā “All of Me” piedalās gan kā basģitārists, gan kā dziedātājs, bet Džims Keltners (Jim Keltner) kompozīcijā “Our Love is Here To Stay” iespēlējis bungas. 

Atzīmējot 50 gadus, kurus viņš kā profesionāls mūziķis pavadījis uz skatuves, Kleptons dosies Eiropas turnejā, kuras ietvaros uzstāsies arī Latvijā. Ietekmīgajam mūzikas izdevumam “Rolling Stone” 67 gadus vecais mūziķis atzīst, ka šie, iespējams, ir vieni no pēdējiem koncertiem viņa karjerā, jo došanās tālos pārbraucienos prasa lielu emocionālo atdevi. Mūsu reģionā Ēriks Kleptons sniegs tikai divus ekskluzīvus koncertus – Latvijā, “Arēnā Rīga”, un Lietuvā, Kauņas “Žalgiris” arēnā. 

Biļetes uz Ērika Kleptona koncertu nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Spice Home”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, Maxima XX, Maxima XXX, Rimi “Valdemārs”, Rimi “Alfa”, Rimi P.Brieža ielā, Rimi Stirnu ielā, Rimi “Galerija Azur” informācijas centros un citur Latvijā. Biļešu cenas ir no Ls 25 līdz 70.