5. jūnijā “Arēnā Rīga” ilgi gaidīto koncertu sniegs viens no visu laiku labākajiem un ietekmīgākajiem ģitāristiem, leģendārais dziedātājs un dziesmu autors Ēriks Kleptons (Eric Clapton).

Sagaidāms, ka divu stundu ilgajā koncertā Rīgā klātesošie dzirdēs tādas leģendāras kompozīcijas kā “Layla”, “Wonderful Tonight”, “Cocaine”, “My Father’s Eyes” un daudzas citas. 18 “Grammy” balvu un Britu Karalistes ordeņa ieguvējs izpildīs arī dziesmas no sava jaunākā albuma “Old Sock”, kas pie klausītājiem nonāca martā.

Pirms Ērika Kleptona uzstāsies vakara īpašais viesis - velsiešu ģitārists Endijs Fērvezers-Lovs (Andy Fairweather Low). Mūziķis bijis 1960. gadā dibinātās rokgrupas “Amen Corner” biedrs, bet pēdējos gados devies koncerttūrēs kopā ar Rodžeru Votersu (Roger Waters) un grupas “The Rolling Stones” agrākā basģitārista Bila Vaimana (Bill Wyman) blūzroka grupu “Bill Wyman’s Rhythm Kings”.

“Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau plkst. 18.00. Koncerta iesildītājs Endijs Fērvezers-Lovs uz skatuves kāps plkst. 19.30. Ērika Kleptona uzstāšanās sāksies plkst. 20.30.

Biļetes uz Ērika Kleptona koncertu Rīgā vēl ir nopērkamas www.ticketpro.lv un “Ticketpro” biļešu kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Spice Home”, “Sky&More”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Olimpia”, “Maxima XX”, “Maxima XXX”, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi “Alfa””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā, “Rimi” Stirnu ielā, “Rimi “Galerija Azur”” informācijas centros u.c. Biļešu cenas ir no Ls 25 līdz 70.