No šodienas, 4. oktobra, publiskā pārdošanā pieejamas biļetes uz leģendārā dziedātāja Ērika Kleptona (Eric Clapton) koncertu. Izcilais ģitāras virtuozs koncertēs “Arēnā Rīga” nākamā gada 5. jūnijā.

Biļetes nopērkamas “Ticketpro” biļešu kasēs MAXIMA XX un XXX lielveikalu informācijas centros visā Latvijā, kā arī TC “Domina Shopping”, “Galleria Riga”, “Olimpia”, “Riga Plaza”, “Spice” un “Spice Home” informācijas centros. Biļetes iespējams iegādāties arī internetā www.ticketpro.lv. Biļešu cenas ir no Ls 25 līdz 70.

“60. gados Ēriks Kleptons bija viens no britu roka pirmās paaudzes spilgtākajiem talantiem, kas kopā ar “The Beatles”, “The Rolling Stones”, “The Who” u.c. pieteica šīs mūzikas zelta laikmetu. Šobrīd Kleptons ir viens no visu laiku leģendārākajiem ģitāristiem un joprojām aktīva superzvaigzne,” vērtē mūzikas eksperts Klāss Vāvere, kurš tulkojis Ērika Kleptona sarakstīto autobiogrāfiju.

Atzīmējot 50 gadus, kurus viņš kā profesionāls mūziķis pavadījis uz skatuves, Kleptons dosies Eiropas turnejā. Šie šovi iezīmēs viņa atgriešanos aktīvajā koncertdzīvē pēc ierakstu studijā pavadītā gada, kur notika darbs pie jauna albuma. Plānots, ka jaunais disks pie klausītājiem nonāks 2013. gada sākumā, un tā dziesmas būs dzirdamas arī tūres koncertos.

Mūsu reģionā Ēriks Kleptons sniegs tikai divus ekskluzīvus turnejas koncertus – Latvijā, “Arēnā Rīga”, un Lietuvā, Kauņas “Žalgiris” arēnā. Tūrē nav iekļautas ziemeļvalstis, līdz ar to gaidāms, ka koncertu Rīgā apmeklēs arī daudzi Kleptona talanta cienītāji no Igaunijas un pat Skandināvijas.

Turnejai Ēriks Kleptons sapulcinājis iespaidīgu mūziķu sastāvu, starp kuriem ir arī viņa ilggadējie skatuves partneri Doils Bremhols II (ģitāra), Stīvs Džordans (bungas), Kriss Steintons (klavieres un sintezators) un Villijs Vīkss (basģitāra). Tāpat turnejai pievienosies arī Pols Karaks (ērģeles un sintezators) un Gregs Leiss (ģitāra). Kā bekvokālistes Ēriku Kleptonu tūres laikā pavadīs dziedātājas Mišela Džona un Šārona Vaita.