Koncertaģentūra "FBI" informē: Amerikāņu alternatīvā roka meistaru, grupas "Faith No More", koncertu, kas notiks jau šo trešdien, 1. jūlijā, "Sapņu fabrikā", iesildīs slavenais elektroniskās mūzikas pārstāvis Kid606.

Bez atsevišķu koncertu sniegšanas, "Faith No More" šovasar kā galvenie mākslinieki uzstāsies arī vairākos lielos Eiropas festivālos. Grupa spēlēs Roskildes festivālā Dānijā, "Open’er" Polijā, "Sziget" Ungārijā, "Pukkelpop" Beļģijā un citos. Grupas koncerts šotrešdien "Sapņu fabrikā" būs vienīgā mūziķu uzstāšanās Baltijā.
 
Pirms "Faith No More" koncerta uz skatuves kāps mūziķis Kid606. Migels Depedro jeb Kid606 tiek uzskatīts par vienu no amerikāņu elektroniskās mūzikas ievērojamākajiem pārstāvjiem. Mūzikas eksperti īpaši uzslavē Kid606 svaigo un nikno piegājienu elektroniskajai mūzikai. Viņa radītie skaņdarbi ir inovatīvi, enerģiski un agresīvi, tajos dzirdama ietekme no dažādiem mūzikas stiliem – tai skaitā, eksperimentālā, indie-punk un tehno. Kid606 labi zināms arī kā dažādu atzītu remiksu autors. Mūziķis veidojis remiksu grupas "Depeche Mode" dziesmai "Dream On", kā arī "A-Ha", Peaches, Misijas Eliotas un citu slavenu mūziķu kompozīcijām. Šogad Kid606 izdeva savu jaunāko albumu "Shout At The Döner".
 
Biļetes uz "Faith No More" koncertu pieejamas "Biļešu servisa" kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes cena ir 26 Ls, bet sēdvieta pie galdiņa balkonā maksā 36 Ls.