Koncertaģentūra "FBI" paziņo: 1. jūlijā Rīgā, "Sapņu fabrikā", koncertu sniegs ietekmīgie amerikāņu alternatīvā roka meistari, Roskildes un "Download" festivālu hedlaineri, grupa "Faith No More". Šis būs vienīgais mūziķu koncerts Baltijā.
 
"Faith No More" tikai pirms neilga laika paziņoja par atkalapvienošanos, un šis vairāk nekā desmit gadus gaidītais notikums uzreiz izraisīja lielu rezonansi mūzikas pasaulē. Grupa kā galvenie mākslinieki uzstāsies šīsvasaras lielākajos Eiropas rokfestivālos – "Download" Lielbritānijā, "Greenfield" Šveicē, "Hurricane" Vācijā, "Roskilde" Dānijā, "Open’er" Polijā, "Pukkelpop" Beļģijā. Festivālos grupa dalīs galveno skatuvi kopā ar tādiem grandiem kā "Slipknot", "Coldplay", "Oasis", "Kings of Leon".
 
Grupa kocertēs tādā pat sastāvā kā 1998. gadā, kad "Faith No More" pārtrauca savu darbību. "Faith No More" nepievienosies tikai ģitārists Džims Mārtins, kurš grupu pameta 1993. gadā.
 
Jūnijā grupa izdos savu labāko dziesmu izlasi, kurā tiks iekļauti arī hiti "Midlife Crisis" un "Easy" no albuma "Angel Dust". "Angel Dust" Lielbritānijā ieņēma 2. vietu un ir veiksmīgākais "Faith No More" albums. Visā pasaulē tas tika pārdots vairāk nekā 3 miljonos eksemplāru.
 
Koncertaģenturas "FBI" direktore Inga Kadeka: "Visur Eiropā ziņa par "Faith No More" atkalapvienošanos tiek uztverta ar sajūsmu, par to liecina arī nupat nepilnas dienas laikā 13 000 pārdotās biļetes uz koncertu Helsinkos. "Sapņu fabrikas" salīdzinoši nelielā ietilpība ļauj mums ar optimismu raudzīties uz iespējamiem scnenārijiem un prognozēt, ka arī uz grupas uzstāšanos Rīgā biļetes būs ļoti pieprasītas."
 
Biļetes uz "Faith No More" koncertu Latvijā pārdošanā nonāks jau šoceturtdien, 14. maijā, plkst. 10.00 un tās varēs iegādāties "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes cena būs 26 Ls. Būs pieejamas arī sēdvietu biļetes balkonā, to cena 36 Ls.
 
Bet jau no otrdienas, 12. maija, plkst. 10.00 tiks uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana "FBI" koncertu kluba biedriem. Pirmo 200 stāvbiļešu akcijas cena būs 21 Ls. Piedāvājums attiecas arī uz visiem interesentiem, kas līdz šim vēl nav reģistrējušies. Reģistrēties iespējams "FBI" mājas lapā (www.fbi.lv).