Koncertaģentūra "FBI" informē: šorīt, 14. maijā, plkst. 10.00 tiek sākta biļešu tirdzniecība uz rokgrupas "Faith No More" koncertu 1. jūlijā "Sapņu fabrikā". Biļetes pieejamas "Biļešu servisa" kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes cena ir 26 Ls, bet sēdvieta balkonā maksā 36 Ls.

Grupa "Faith No More", kuru par saviem favorītiem nosaukuši tādi grandi kā "Metallica" un "Guns N’ Roses", pēc 11 gadu klusēšanas atkal apvienojusies. "Faith No More" šovasar kāps uz lielāko rokfestivālu galvenajām skatuvēm un uzstāsies arī tādos festivālos kā Roskilde Dānijā un "Download" Lielbritānijā, kas katrs ik gadu pulcē vairāk nekā 100 000 apmeklētāju.
 
"Faith No More" ir ne mazums sekotāju un mūziķu apvienība ietekmējusi daudzas 90. gadu ņūmetāla grupas, ieskaitot "Korn", "Limp Bizkit" un "Linkin Park". Arī grupas līderis Maiks Patons (Mike Patton), pateicoties savām īpašajām vokāla spējām, ir piesaistījis sev daudz sekotāju. Turklāt viņš ne tikai rada un izpilda mūziku, bet darbojas arī kā producents. Maiks Patons sadarbojies ar tādiem atzītiem mūziķiem kā Džons Zorns (John Zorn), Bjorka (Björk), "The Melvins" un amerikāņu reperi Kool Keith. Mūziķa sacerētās un izpildītas kompozīcijas "Kickin’" un "Sweet Cream" dzirdamas šobrīd kinoteātros demonstrētajā filmā "Adrenalīns 2" ("Crank: High Voltage").
 
Kopš dibināšans par "Faith No More" firmas zīmi kļuvuši dažādi eksperimenti ar mūzikas stiliem – sākot no smagā metāla un pankmūzikas līdz pat džeza un R&B variācijām. Grupas mūzika ir izmantota filmās, reklāmās, datorspēlēs, savukārt hits "Easy" dzirdams arī džinsu ražotāja "Levi’s" reklāmas rullītī. 
 
Pēc apvienošanās izplatītājā paziņojumā grupa saka: "Mēs joprojām esam spēcīgi un parādīsim faniem kārtīgu bliezienu! Esam pārliecināti, ka visi sajutīs to pašu entuziasmu, kas mums bija pagātnē un tagad atgriezies ar jaunu sparu. Tāpēc mēs kolektīvi nolēmām aizturēt elpu un "lekt". Esam atgriezušies!".