Koncertaģentūra "FBI" informē: jau šovakar, 1. jūlijā, "Sapņu fabrikā" ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies ietekmīgie amerikāņu alternatīvā roka meistari – Roskildes un "Open’er" festivālu galvenie mākslinieki – grupa "Faith No More".

"Faith No More" tikai pirms neilga laika paziņoja par atkalapvienošanos un koncerta apmeklētāji "Sapņu fabrikā" šovakar redzēs grupu tādā pat sastāvā kā 1998. gadā, kad "Faith No More" pārtrauca savu darbību.
 
Grupa šogad kā galvenie mākslinieki uzstājas lielākajos Eiropas rokfestivālos, kā arī sniedz atsevišķus koncertus. Atkalapvienošānās turnejas ietvaros jau notikušos koncertus fani un mūzikas apskatnieki vērtē kā ļoti veiksmīgus. Tā, piemēram, ietekmīgais mūzikas žurnāls "NME" par grupas koncertu 11. jūnijā Brikstonas "O2" akadēmijā Londonā raksta: ""Faith No More" sniedza gandrīz divu stundu garu priekšnesumu, kura laikā apmeklētāji dzirdēja gan abus nu jau par klasiku kļuvušos hitus ("Epic" un "Easy"), gan arī citas grupas slavenākās kompozīcijas. Dziedātājs Maiks Patons efektīvi paspilgtināja priekšnesumu izmantojot megafonu un dažādus vokālos efektus". Savukārt britu laikraksts "The Sun" grupas "Faith No More" uzstāšanos 12. jūnijā "Download" festivālā novērtēja ar 9 ballēm no 10, nodēvējot grupas priekšnesumu par "atgriešanos, kurai bija vērts ticēt".
 
Pēc koncerta Rīgā, grupa šovasar vēl uzstāsies vairākos lielos festivālos – Roskildes festivālā Dānijā, "Open’er" Polijā, "Sziget" Ungārijā, "Pukkelpop" Beļģijā un citos.
 
"Sapņu fabrikas" durvis koncerta apmeklētājiem šovakar tiks atvērtas plkst. 19.30. Koncerta īpašais viesis Kid606 uz skatuves kāps plkst. 20.00. "Faith No More" savu uzstāšanos sāks plkst. 21.00.
 
Biļetes uz "Faith No More" koncertu pieejamas "Biļešu servisa" kasēs. Stāvbiļetes cena ir 26 Ls, bet sēdvieta balkonā maksā 36 Ls. Koncerta biļetes būs iespējams iegādāties arī pirms uzstāšanās pie ieejas "Sapņu fabrikā".