No 23. līdz 25. janvārim “Arēnā Rīga” notiks visai ģimenei paredzēts ledus šovs „Ledus laikmets dzīvā izpildījumā – Mamuta piedzīvojums”.

Šovs veidots pēc slaveno animācijas filmu “Ledus laikmets” motīviem ar speciāli šim šovam veidotu jaunu sižetu, kas skatītājus aizraus pasakainā valstībā kopā ar iemīļotajiem kinoekrānu varoņiem. Uzvedumā viņi slidos, dejos, dziedās, kā arī izpildīs akrobātiskus trikus.

Tādi iemīļotie “Ledus laikmeta” varoņi kā Skrets, Manijs, Djego, Sids, Elija, Persika, Baks, Edijs un Krešs kopā ar jauniem personāžiem ledus šova laikā dosies pārsteigumu pilnā ceļojumā un daudzi pārsteigs ar savu jauno ampluā.

Uzveduma režisors Gī Karons (Guy Caron), kurš savulaik bijis pasaules slavenā cirka Cirque du Soleil mākslinieciskais vadītājs uzsver: “Veidot animācijas filmu ir viena lieta, taču pilnīgi cita – uzvedumu uz ledus. Esmu pārliecināts, ka publika nevēlas atkārtoti skatīties jau zināma stāsta atstāstījumu, tāpēc esam sagatavojuši kaut ko jaunu un papildinājuši šovu gan ar daiļslidošanu, akrobātikas un cirka mākslas elementiem un tas viss organiski savijas ar jauno sižeta pavērsienu.”

Ledus šova sižets vēsta par neparastās un draudzīgās kompānijas piedzīvojumiem: trīs mamuti – Manijs, Elija un Persika, tīģeris Djego, divi oposumi Krešs un Edijs, kā arī sliņķis vārdā Sids dzīvo kā viena liela ģimene, taču pļavu izžūšana noved pie tā, ka Sids, Krešs un Edijs ir spiesti doties uz aizliegto zemi, kur zāle ir zaļāka, bet debesis zilākas. Diemžēl viņi nenojauš, ka šajā zemē valda aizvēsturisks sniega putns Ēna ar saviem līdzzinātājiem - savvaļas putniem Hercogu, Skabargu un Haosu. Spārnotie ļaundari pārsteidz Sidu, Krešu un Ediju, kuri aizrautīgi mielojas ar pusdienām aizliegtajā zemē, un kā atriebību par viņu ielaušanos nakts aizsegā nozog oposumus un mamutu mazulīti Persiku. Bezbailīgie varoņi Manijs, Djego un Sids dodas meklēt savus draugus un tas izvēršas piedzīvojumu pilnā ceļojumā. 

Uzvedumā „Ledus laikmets dzīvā izpildījumā” zāles vidū būs izvietota liela slidotava, dekorācijas uzburs animācijas filmu “Ledus laikmets” pasauli, tam papildu tiks izmantotas videoinstalācijas, pirotehnikas efekti un citi specefekti visa šova garumā.

Tā kā ierastā partera vietā būs izvietota liela slidotava, šova redzamība būs laba no visām “Arēna Rīga” sēdvietām. Vienu uzvedumu iespējams apmeklēt vien 3000 skatītāju.

Izrāžu grafiks:

Pirmizrāde 23. janvārī (piektdiena) 

sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 17:45)
izrādes valoda - latviešu

Izrādes 24. janvārī (sestdiena)

sākums plkst. 11:00 (ieeja no plkst. 09:45)
izrādes valoda - krievu

sākums plkst. 15:00 (ieeja no plkst. 13:45)
izrādes valoda - latviešu

sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 17:45)
izrādes valoda - latviešu

Izrādes 25. janvārī (svētdiena)

sākums plkst. 11:00 (ieeja no plkst. 09:45)
izrādes valoda - latviešu

sākums plkst. 15:00 (ieeja no plkst. 13:45)
izrādes valoda – krievu

Biļešu cenas no 19 eiro. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja ir bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu).

Biļetes ir nopērkamas www.ticketpro.lv un Ticketpro kasēs TC Galleria Riga, Spice, Domina Shopping, Rīga Plaza, Sky&More, Olimpia, Rimi Alfa, Rimi Valdemārs, Rimi Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c.