Svētdien, 15. martā, “Arēnā Rīga” iespaidīgu šovu sniedza ASV superzvaigzne Keitija Perija (Katy Perry). Krāšņa horeogrāfija, sarežģīti triki, neskaitāmas kostīmu maiņas un salūts noslēgumā - dziedātāja apliecināja ārvalstu presē jau izskanējušās ziņas, ka Keitijas Perijas “Prismatic World Tour” šovs ir viens no šobrīd labākajiem uzvedumiem pasaulē. Koncertu noskatījās aptuveni 11 000 skatītāju, visas biļetes bija izpārdotas.

Koncertā izpildīto dziesmu saraksts:

Roar
Part of Me
Wide Awake
This Moment / Love Me
Dark Horse
E.T.
Legendary Lovers
I Kissed a Girl
Hot N Cold
International Smile / Vogue
By the Grace of God
The One That Got Away / Thinking of You (Acoustic)
Unconditionally
Megamix Dance Party
Walking on Air
This Is How We Do / Last Friday Night (T.G.I.F.)
Teenage Dream
California Gurls

Birthday
Firework

Keitijas Perijas koncertā tika konstatēti arī prasmīgi biļešu viltojumi - cilvēki, kas bija iegādājušies biļetes “no rokas” vai ar interneta sludinājumu starpniecību, pie ieejas piedzīvoja nepatīkamu pārsteigumu, jo iekļūšana pasākumā tika liegta. Koncertaģentūra FBI atgādina, ka tikai iegādājoties biļetes pie oficiālajiem biļešu izplatītājiem, tiek garantēts biļešu autentiskums.

Jau 6. aprīlī “Arēnā Rīga” uzstāsies superzvaigzne, viena no šovbiznesa slavenākajām personībām, britu mūziķis Robijs Viljamss (Robbie Williams). Arī biļetes uz Robija koncertu ir izpārdotas. 23. martā pārdošanā nonāks pēdējās biļetes - neizpirktās biļešu rezervācijas, tāpēc sekojiet informācijai koncertaģentūras FBI sociālajos kanālos.