Koncertaģentūra „FBI” informē: šovakar „Arēnā Rīga” koncertu turpat 10 tūkstošu apmeklētāju priekšā sniedza ņūmetāla ikonas „Korn”. Koncerts Rīgā kļuva par „Korn” Eiropas turnejas visapmeklētāko koncertu.

Jau sākot ar pirmo dziesmu „Korn” piecēla kājās visu „Arēnā Rīga” sapulcējušos publiku un lāzeršova pavadījumā ar simtprocentīgu atdevi izpildīja savus hitus. Kā koncerta beigās atzina „Korn” solists Džonatans Deiviss, tik atsaucīga publika deva papildus stimulu un koncertā varēja izjust īstenu vienotību ar klātesošajiem.

Radio „SWH Rock” dīdžejs Gustavs Terzens: „Korn” jau ar pirmo dziesmu paņēma publiku! Turklāt es pirmo reizi redzēju, ka Latvijas koncertu apmeklētāji tik ātri atraisās.” „Enerģijas lādiņš šovakar bija fantastisks!” piebilst „SWH Rokšova” vadītājs Artis Dvarionas.

Ar grupas „Korn” uzstāšanos kocertaģentūra „FBI” šogad atklāj koncertu sēriju „FBI Live 2008”, kuras ietvaros paredzēta regulāra ārvalstu mūzikas zvaigžņu koncertu rīkošana Latvijā. Paredzēts, ka jauns koncerts tiks izziņots ik pēc divām nedēļām. Koncertaģentūra „FBI” jau izziņoja Avrilas Lavinjas koncertu, kas notiks 2. jūlijā „Arēnā Rīga” un pasaulē aktuālās popmūziķes Rianas šovu, kas norisināsies 17. martā „Arēna Rīga”. Nākamais mūzikas zvaigznes vārds, kas uzstāsies Latvijā, tiks nosaukts 25. februārī.