„Labākā vakara izklaide, kādu vien var vēlēties!”
The Today Show (Austrālija)

„Sensācija! Vienkārši vērojiet izrādi un jūs pārņems sajūsma!”
New York Times

„Jums pat nav jābūt grupas ABBA fanam, lai sajustu mūzikla MAMMA MIA! burvību.”
San Francisco Examiner

„Jautrākais un visemocionālākais mūzikls, kāds vispār redzēts!”
KOST Radio (ASV)

„Tā ir patiesa izklaide... Fantastika!”
Irish Independent

Koncertaģentūra FBI informē: 22.novembrī tiek uzsākta mūzikla MAMMA MIA! publiskā biļešu tirdzniecība. Biļetes iespējams iegādāties visās Biļešu Servisa tirdzniecības vietās, internetā www.bilesuserviss.lv , kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās un ReklaMarket tirdzniecības vietās.

Mūzikls MAMMA MIA! pasaules turnejas ietvaros ieradīsies Rīgā, lai 2007.gadā no 8. līdz 13. maijam sniegtu astoņas izrādes.
Pēdējos divos gados pasaules turnejas ietvaros mūzikls MAMMA MIA! ir viesojies Dublinā, Edinburgā, Dienvidāfrikā, Tallinā, Lisabonā, Parīzē, Briselē, kā arī Vācijā, Vīnē, Cīrihē, Belfāstā un tūres izrādes ir noskatījušies vairāk kā 1,3 miljoni skatītāju. Tagad mūzikls MAMMA MIA! ierodas Latvijas galvaspilsētā Rīgā un interesenti Arēnā Rīga varēs vērot astoņas izrādes.

Mūzikls MAMMA MIA! ir grandioza izrāde, kuras pamatā ir aizraujošs stāsts par kādu ģimeni. Mūzikla gaitā tiek meklēta atbilde uz kādu noslēpumu un skatītājus sagaida daudzi pārsteigumi. Izrādes muzikālā materiāla autori ir leģendārās grupas ABBA dalībnieki Benny Andersson un Björn Ulvaeus’. Mūziklā ir dzirdamas 22 grupas ABBA slavenākās dziesmas.

Mūzikls MAMMA MIA! ir aizraujošs piedzīvojums visai ģimenei. Visā pasaulē to bauda ikvienas paaudzes pārstāvis – sākot no bērniem līdz pat vecvecākiem.
Mūzikls Latvijā notiks oriģinālvalodā (angļu), taču skatītāju ērtībām tiks nodrošināti elektroniskie titri latviešu un krievu valodās.

Latvijā skatītāji varēs vērot identisku uzvedumu oriģinālam, kas ik vakaru notiek Prince of Wales teātrī Londonā. Pasaules turnejas izrādēs tiek nodrošinātas tās pašas kvalitātes prasības kā Prince of Wales teātrī Londonā.

Mūzikla MAMMA MIA! radošā komanda: muzikālais materiāls Benny Andersson un Björn Ulvaeus’, scenārija autore Catherine Johnson, režisore Phyllida Lloyd. Mūzikla MAMMA MIA! horeogrāfiju ir veidojis Anthony Van Laast, vizuālo noformējumu Mark Thompson. Par gaismu šovu atbild Howard Harrison, skaņu Andrew Bruce un Bobby Aitken. Mūzikla uzraudzību un sagatavošanās darbus veic Martin Koch.
MAMMA MIA! pasaules turnejas producenti ir Judy Craymer, Richard East un Björn Ulvaeus’, kompānijai Littlestar sadarbojoties ar Universal, Stage Entertainment un NGM.

Detalizētāku informāciju par mūziklu MAMMA MIA! iespējams iegūt: www.mamma-mia.com

Mūzikla norises laiks:
2007. gada 8. – 13. maijs

8. maijā izrādes sākums plkst. 20:00
9. maijā izrādes sākums plkst. 20:00
10. maijā izrādes sākums plkst. 19:00
11. maijā izrādes sākums plkst. 20:00
12. maijā
pirmās izrādes sākums plkst. 15:00
otrās izrādes sākums plkst. 19:00
13. maijā
pirmās izrādes sākums plkst. 15:00
otrās izrādes sākums plkst. 19:00

Mūzikla garums 2 stundas un 35 minūtes

Biļešu cenas
Sēdvietas: 15 LVL, 20 LVL, 25 LVL, 35 LVL
VIP biļetes (partera pirmajā rindā): 50 LVL

Informāciju sagatavoja:
Mūzikla Mamma Mia! Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš