2007. gadā no 8. līdz 13. maijam Arēnā Rīga varēs vērot lielisko mūziklu MAMMA MIA! Astoņas neaizmirstamas izrādes Latvijas skatītājiem tiks piedāvātas mūzikla pasaules turnejas ietvaros.

Mūzikla pasaules turnejas ģenerāldirektors Julian Stoneman: „Kopš pirmizrādes Londonā 1999. gadā, mūzikls MAMMA MIA! ir pārspējis pat mūsu vispārdrošākās cerības. Tas ir kļuvis par populārāko mūziklu pasaulē, un pasaules turnejai ir ļoti lieli panākumi. Esmu pārliecināts, ka Latvija ir valsts, kurā mīl leģendārās grupas ABBA dziesmas un aizraujošus stāstus. Tieši tāpēc tās galvaspilsēta Rīga tika izvēlēta par vienu no pasaules turnejā iekļautajām pilsētām.”

„Mūzikls MAMMA MIA! ir aizraujošs piedzīvojums visai ģimenei. Tam pārdzīvo līdzi gan 8 gadus veci bērni, gan 80 gadu slieksni sasnieguši vectētiņi un vecmāmiņas. Tas ir vakars visām paaudzēm!” saka MAMMA MIA! pasaules turnejas marketinga direktore Jo Hutchison.

Viesojoties Rīgā, mūzikla pārstāvji arī uzsvēra, ka skatītāji Latvijā varēs vērot identisku uzvedumu tam, kas notiek Prince of Wales teātrī Londonā. Julian Stoneman: „Skatoties mūziklu Londonā vai jebkurā citā pasaules vietā, skatītājs redz vienu un to pašu. Pasaules turnejas izrādēs tiek nodrošinātas tās pašas kvalitātes prasības kā Prince of Wales teātrī Londonā.”

LMT saviem klientiem piedāvā īpašu iespēju — iegādāties mūzikla biļetes pirms publiskās tirdzniecības sākuma. Šādā veidā iespējams ne tikai būt pārliecinātam, ka izdosies iegādāties biļetes, bet arī brīvi izvēlēties vēlamo izrādes dienu, laiku un piemērotākās vietas skatītāju zālē.

Lai izmantotu šo priekšrocību, LMT klientam vai OKartes lietotājam jānosūta pieprasījuma īsziņa ar tekstu MAMMA MIA uz pakalpojuma kodu 1644. Tas jāizdara akcijas norises laikā no šodienas (15.novembra) līdz pat 21.novembrim. Pēc īsziņas nosūtīšanas sūtītājs saņems atbildes īsziņu. Uzrādot pārdevējam saņemto īsziņu, akcijas laikā būs iespēja iegādāties mūzikla biļetes visās „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā. Var iegādāties neierobežotu skaitu biļešu. Par nosūtīto īsziņu uz kodu 1644 jāmaksā kā par standarta īsziņu atbilstoši LMT noteiktajiem īsziņu tarifiem.


Mūzikla MAMMA MIA! norises laiks:
2007.gada 8. — 13. maijs

8. maijā izrādes sākums plkst. 20:00
9. maijā izrādes sākums plkst. 20:00
10. maijā izrādes sākums plkst. 19:00
11. maijā izrādes sākums plkst. 20:00
12. maijā
pirmās izrādes sākums plkst. 15:00
otrās izrādes sākums plkst. 19:00
13. maijā
pirmās izrādes sākums plkst. 15:00
otrās izrādes sākums plkst. 19:00

Mūzikla garums 2 stundas un 35 minūtes.
Mūzikls angļu valodā, titri — latviešu un krievu valodā.

Biļešu cenas
Sēdvietas: 15 LVL, 20 LVL, 25 LVL, 35 LVL
VIP biļetes: 50 LVL
Skolēniem, studentiem un pensionāriem (uzrādot attiecīgo apliecību pie ieejas): 9 LVL

Papildinformācija:
www.lmt.lv
www.bilesuserviss.lv