Koncertaģentūra "FBI" informē, ka biļetes uz šokrokera Merilina Mensona (Marilyn Manson) koncertu, kas 15. novembrī norisināsies "Arēnā Rīga", sāks pārdot pirmdien, 21. septembrī, plkst. 10.00. Biļetes varēs iegādāties gan interneta lapā www.ticketpro.lv, gan "Biļešu servisa" kasēs.

Bet dažas dienas ātrāk – no ceturtdienas, 17. septembra, plkst. 10.00 interneta lapā www.ticketpro.lv tiks uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana "FBI" koncertu kluba biedriem (vairāk: šeit).
 
Pirmo 1 000 stāvbiļešu akcijas cena būs 15 Ls. Stāvbiļetes pamatcena būs 20 Ls. Būs pieejamas arī biļetes īpašā fanu zonā, kas atradīsies skatuves priekšā, un to cena būs 30 Ls. Sēdvietas maksās no 20 Ls līdz pat 35 Ls, atkarībā no vietas attāluma līdz skatuvei.
 
Amerikāņu kulta mūziķis, kas visā pasaulē iemantojis slavu ar saviem spilgtajiem un provokatīvajiem priekšnesumiem, Latvijā uzstāsies pirmo reizi. Merilins Mensons ar grupu Latvijā ieradīsies sava jaunākā albuma "The High End Of Low" popularizēšanas turnejas ietvaros, un šī būs mūziķa vienīgā uzstāšanās Baltijā.
 
Pirms diviem gadiem Merilins Mensons koncertēja Tallinā, publikas interese bija milzīga un šovu apmeklēja arī daudzi interesenti no Latvijas. Ar panākumiem norisinājās arī mūziķa koncerts "Žalgiris" futbola stadionā Viļņā.
 
Merilina Mensona dziesmas ir tikpat šokējošas kā viņa vizuālais tēls un tās atstājušas paliekošu iespaidu rokmūzikas vēsturē. Mūziķa lielāko hitu vidū ir "Sweet Dreams (Are Made of This)", "The Beautiful People", "The Dope Show", "Rock Is Dead", "Disposable Teens", "The Fight Song", "Tainted Love", "Personal Jesus", "Heart-Shaped Glasses (When the Heart Guides the Hand)". 
 
Slavenais mūziķis savas karjeras laikā pārdevis vairāk nekā 44 miljonus albumu kopiju. Ieraksti ASV, Austrālijā un Kanādā saņēmuši zelta un platīna statusu. 
 
Merilina Mensona grupa divas reizes tukusi nominēta prestižajai "Grammy" balvai, ieguvusi daudzus respektablo izdevumu "Billboard" un "NME" apbalvojumus un mūzikas kanāla "MTV" balvas.
 
Ne mazāk slavena par Merilina Mensona mūziku ir arī viņa skandalozā uzvedība. Ekstravagantais rokeris nekautrējas atzīt, ka savam tēvam ir uzsaucis striptīza priekšnesumu, bet rītu visbiežāk sāk ar kādu alkoholisku dzērienu. Viņs neslēpj, ka grupu "My Chemical Romance" uzskata par draņķīgu, un, ka reiz apspriedis dokumentālu filmu par seksu ar slavenā dziedātāja Džastina Timberleika māti. Nesen mūziķis piedraudējis nogalināt kādu žurnālistu, jo tas par Mensonu publicējis nepatiesu informāciju.
 
Šogad mūziķis izdeva septīto studijas albumu "The High End Of Low". Disks debitēja "Billboard" albumu topa 4. vietā. Albuma pirmais singls "Arma-Goddamn-Motherfuckin-Geddon" provokācijā neatpaliek no Mensona iepriekšējiem darbiem.
 
Pats Merilins Mensons par jauno singlu izsakās: "Šī ir dziesma, kuru ierakstot, gandrīz 100% biju pārliecināts, ka ierakstu kompānija to negribēs izdot. Vienkārši šāds vārdu savienojums – Arma-Goddamn-Motherfuckin-Geddon – no manas mutes nav nekas neparasts. Tomēr daži cilvēki domā, ka lietoju šādas frāzes tāpēc, ka manās smadzenēs ir kādi bojājumi. Taču es to sauktu vienkārši par manu īpašo "fīču".
 
Merilina Mensona šovu Latvijā rīko koncertaģentūra "FBI" sadarbībā ar pasaulē ietekmīgo koncertu rīkotāju "Live Nation".