Koncertaģentūra "FBI" apstiprina informāciju, ka 15. novembrī "Arēnā Rīga" uzstāsies skandalozais rokmūziķis Merilins Mensons (Marilyn Manson). Amerikāņu kulta mūziķis Latvijā uzstāsies pirmo reizi, sniedzot krāšņu un provokatīvu šovu.

Merilins Mensons ar grupu Latvijā ieradīsies pasaules turnejas ietvaros, popularizējot savu jaunāko darbu – albumu "The High End Of Low". Šis būs mūziķa vienīgais priekšnesums Baltijā.
 
Pirms diviem gadiem Merilins Mensons uzstājās Tallinā, publikas interese bija milzīga un koncertu apmeklēja arī daudzi interesenti no Latvijas. Ar panākumiem norisinājās arī mūziķa koncerts "Žalgiris" futbola stadionā Viļņā.
 
Merilina Mensona dziesmas ir tikpat šokējošas kā viņa vizuālais tēls un tās atstājušas paliekošu iespaidu rokmūzikas vēsturē. Mūziķa lielāko hitu vidū ir "Sweet Dreams (Are Made of This)", "The Beautiful People", "The Dope Show", "Rock Is Dead", "Disposable Teens", "The Fight Song", "Tainted Love", "Personal Jesus", "Heart-Shaped Glasses (When the Heart Guides the Hand)". 
 
Merilins Mensons savu grupu nodibināja 1989. gadā. Grupa divas reizes tukusi nominēta prestižajai "Grammy" balvai, ieguvusi daudzus respektablo izdevumu "Billboard" un "NME" apbalvojumus un mūzikas kanāla "MTV" balvas. 
 
Šokējošais mūziķis savas karjeras laikā pārdevis vairāk nekā 44 miljonus albumu kopiju. Ieraksti ASV, Austrālijā un Kanādā saņēmuši zelta un platīna statusu. 
 
Šogad mūziķis izdeva septīto studijas albumu "The High End Of Low". Disks debitēja "Billboard" albumu topa 4. vietā. Albuma pirmais singls "Arma-Goddamn-Motherfuckin-Geddon" provokācijā neatpaliek no mūziķa iepriekšējiem darbiem.
 
Pats Merilins Mensons par jauno singlu izsakās: "Šī ir dziesma, kuru ierakstot, gandrīz 100% biju pārliecināts, ka ierakstu kompānija to negribēs izdot. Vienkārši šāds vārdu savienojums – Arma-Goddamn-Motherfuckin-Geddon – no manas mutes nav nekas neparasts. Tomēr daži cilvēki domā, ka lietoju šādas frāzes tāpēc, ka manās smadzenēs ir kādi bojājumi. Taču es to sauktu vienkārši par manu īpašo "fīču".
 
Informācija par biļešu cenām un to iegādes iespējām sekos pirmdien, 14. septembrī. Rūpīgi sekojiet jaunākajai informācijai medijos un "FBI" mājas lapā www.fbi.lv.
 
Šovu Latvijā rīko koncertaģentūra "FBI" sadarbībā ar pasaulē ietekmīgo koncertu rīkotāju "Live Nation".