Koncertaģentūra “FBI” informē: jau šosvētdien, 15. novembrī, “Arēnā Rīga” ar provokatīvu priekšnesumu uzstāsies un koncerta apmeklētājus kārtīgi “izpurinās” skandalozais rokmūziķis Merilins Mensons (Marilyn Manson), kurš mīl šokēt skatītājus ne vien ar oriģināliem dziesmu tekstiem, bet arī ar ālēšanos uz skatuves.
 
Mensons ar grupu Latvijā ieradīsies pasaules turnejas ietvaros, popularizējot savu jaunāko darbu – albumu “The High End Of Low”. Šis būs mūziķu vienīgais priekšnesums Baltijā un tas nozīmē, ka apmeklētājus sagaida īpaši skaļa un dusmīga izrāde. “Tā, lai mani šeit vēl ilgi atcerētos!” – sola Merilins Mensons.
 
Koncerta rīkotāji informē, ka “Arēnas Rīga” durvis Merilina Mensona koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas no plkst. 18.00. Pirms Merilina Mensona uzstāšanās uz skatuves plkst. 19.30 kāps koncerta īpašie viesi – britu rokgrupa “Esoterica”.
 
Biļetes uz Merilina Mensona koncertu nopērkamas interneta lapā www.ticketpro.lv un “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā. Stāvbiļetes cena ir 20 Ls. Sēdvietas biļetes cena ir no 20 Ls līdz 35 Ls, atkarībā no vietas attāluma līdz skatuvei. Vēl pieejamas arī biļetes fanu zonā, fanu zonas biļetes cena ir 30 Ls.
 
LMT saviem klientiem tagad piedāvā lielisku iespēju iegādāties stāvvietas biļetes uz Merilina Mensona koncertu lētāk – tikai par Ls 15. Vairāk: www.lmt.lv.