Koncertaģentūra “FBI” informē: pēc nepilnām divām nedēļām – svētdien, 15. novembrī, “Arēnā Rīga” notiks skandalozā amerikāņu rokmūziķa Merilina Mensona (Marilyn Manson) koncerts.

Šis būs Merilina Mensona vienīgais priekšnesums Baltijā, un mūziķis kopā ar grupu Latvijā ieradīsies jaunā studijas albuma “The High End Of Low” popularizēšanas koncerttūres ietvaros.
 
Koncertaģentūra “FBI” no Mensona pārstāvjiem jau saņēmusi prasību sarakstu, kas jānodrošina koncerta dienā. Īpaši izcelts punkts, ka mūziķa ģērbtuve jānoformē melnā krāsā, kā arī jebkurām spoguļvirsmām jābūt aizsegtām ar melnu audumu. Vienīgā telpa, kura nav jānoformē melnā krāsā, ir vannasistaba. Mūziķa pārstāvji pieprasījuši arī sagatavot informāciju par labākajiem restorāniem pilsētā, kā arī mūzikas veikaliem un vietām, kur iespējams iegādāties ģitāras.
 
Merilins Mensons ir slavens ar savu provocējošo uzstāšanās stilu, un arī jaunās turnejas koncertos mūziķis no tā neatkāpsies. Pats mūziķis kādā intervijā atzīst, ka viņu pārsteidz tas, cik ļoti cilvēki baidās no tā, ko viņš varētu izdarīt uz skatuves. “Ja es kādu patiešām gribētu nošokēt, tad iemestu vannā, kurā viņš mazgājas, iedarbinātu fēnu! Patiesībā es vienkārši esmu lielisks izklaidētājs – provokatīvs, pievēršu uzmanību, daru visu, ko vēlos.”
 
Biļetes uz Merilina Mensona koncertu nopērkamas interneta veikalā www.ticketpro.lv un “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā. Stāvbiļetes cena ir 20 Ls. Sēdvietas biļetes cena ir no 20 Ls līdz 35 Ls, atkarībā no sēdvietas attāluma līdz skatuvei. Pieejamas arī biļetes fanu zonā, fanu zonas biļetes cena ir 30 Ls.