Koncertaģentūra “FBI” informē: pirms Merilina Mensona (Marilyn Manson) koncerta, kas jau šosvētdien, 15. novembrī, norisināsies “Arēnā Rīga”, kā īpašie viesi uzstāsies smagā roka grupa no Lielbritānijas – “Esoterica”.

Lai arī grupa ir salīdzinoši jauna, “Esoterica” ir jau vairāki panākumi – uzstāšanās šīgada “Download” festivālā Lielbritānijā, kas ik gadu pulcē 100 000 apmeklētāju, grupas “HIM” koncerta iesildīšana izpārdotā “Hammersmith Apollo” arēnā Londonā, kā arī grupas dziesmu iekļaušana vadošo rokmūzikas radiostaciju rotācijā.
 
Grupas kontā ir divi studijas albumi. Debijas albums “The Fool” tika izdots 2008. gadā un tas tapa sadarbībā ar producentu Džonu Fraieru (John Fryer), kurš pirms tam sadarbojies ar tādām grupām kā “Nine Inch Nails”, “HIM”, “Depeche Mode”. Albums saņēma daudzu mūzikas kritiķu atzinību un uzslavas. Pirms diviem mēnešiem mūzikas veikalu plauktos nonāca “Esoterica” otrais studijas albums “The Riddle”.
 
Grupas bundzinieks Lūks Kīsts (Luke Keast) atzīmē: “Grupai šis ir lielisks gads – mums ir daudz koncertu, aiz muguras neaizmirstama uzstāšanās “Download” festivālā un tikko izdots jauns albums. Ziņa, ka būsim Merilina Mensona iesildītāji, nāca tieši laikā. Mēs nevarētu būt vēl vairāk sajūsmināti, satrauktāki un motivētāki, zinot ka uzstāsimies tieši pirms varenā Merilina Mensona. Šī ir lieliska iespēja iepazīstināt lielu auditoriju ar “Esoterica” un šo izdevību arī centīsimies maksimāli izmantot.”
 
Biļetes uz Merilina Mensona koncertu nopērkamas interneta lapā www.ticketpro.lv un “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā. Stāvbiļetes cena ir 20 Ls. Sēdvietas biļetes cena ir no 20 Ls līdz 35 Ls, atkarībā no vietas attāluma līdz skatuvei. Pieejamas arī biļetes fanu zonā, kas atradīsies skatuves priekšā, fanu zonas biļetes cena ir 30 Ls.