2010. gada 17. aprīlī “Arēnā Rīgā” koncertēs “METALLICA”. Mūziķi uzstāsies uz 360 grādu skatuves, un skatītāji varēs baudīt grupas priekšnesumu no visām tās pusēm.

Skatuve, kas atradīsies zāles vidū, ļaus klātesošajiem vērot “METALLICA” uzstāšanos, piedzīvojot nebijušus iespaidus. ““METALLICA” vēlas jums visiem ieskatīties acīs!” – tā grupas solists Džeimss Hetfīlds pamato skatuves risinājumu. “METALLICA” šovam nepieciešamās iekārtas sver 58 tonnas un tās Latvijā tiks nogādātas 13 smagajās automašīnās.
 
Biļetes uz grupas “METALLICA” koncertu nopērkamas interneta lapā www.ticketpro.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs. Stāvbiļetes ir izpārdotas, bet vēl pieejamas sēdvietas par Ls 40.
 
Grupa Latvijā ieradīsies savas apjomīgās pasaules turnejas “World Magnetic Tour” ietvaros. Turneja veltīta grupas jaunākā albuma “Death Magnetic” popularizēšanai. Devītais studijas albums debitēja Eiropas, Austrālijas, Kanādas un Meksikas albumu topu pirmajā vietā. Pārdodot 490 000 albumu eksemplāru trijās dienās un uzreiz sasniedzot pirmo pozīciju, “METALLICA” kļuva par pirmo grupu ASV “Billboard” topa vēsturē, kuras pieci studijas albumi pēc kārtas debitējuši pirmajā pozīcijā. “Death Magnetic” kļuva par gada visātrāk pārdoto albumu Austrālijā. Par vairāk nekā 1 000 000 pārdotu eksemplāru visā pasaulē Amerikas Ierakstu industrijas asociācija albumam piešķīrusi platīna statusu.