Grupas pārstāvji un tūres rīkotāji ar nožēlu paziņo, ka “Metallica” otrais Rīgas koncerts, kas sākotnēji bija ieplānots 2010. gada 18. aprīlī, tiek pārcelts uz Tallinu. Saistībā ar ekonomikas kritumu Latvijā nebija pietiekams pieprasījums pēc divu koncertu biļetēm, tāpēc grupa lēma tos apvienot vienā. “Metallica” ar nepacietību gaida savu atgriešanos Rīgā pēc fantastiskā koncerta lietainajā 2008. gada jūlija dienā un no sirds cer, ka šīs izmaiņas neapgrūtinās fanus.

18. aprīlī “Metallica” dosies uz Tallinu Igaunijā, kur sniegs koncertu “Saku Suurhall” arēnā. Kad 2006. gada jūnijā “Metallica” uzstājās Tallinā, tas kļuva par visu laiku lielāko dzīvas mūzikas koncertu Baltijā. Grupa ir ļoti saviļņota pirms gaidāmās atgriešanās.
 
Otrā Rīgas koncerta biļešu īpašnieki tiek aicināti iegādātās biļetes apmainīt pret biļetēm uz pirmo koncertu, kas notiks 17. aprīlī Rīgā, vai uz koncertu, kas notiks 18. aprīlī Tallinā. Stāvbiļetes uz pirmo koncertu 17. aprīlī vairs nav pieejamas, tāpēc otrā koncerta stāvvietu biļešu īpašnieki varēs apmainīt iegādātās biļetes pret augstākas vērtības sēdvietām uz pirmo koncertu bez papildu piemaksas.
 
18. aprīļa Rīgas koncerta biļešu īpašnieki varēs apmainīt biļetes jau no šodienas, 11. janvāra.
 
Lai atvieglotu biļešu apmaiņu biļešu īpašniekiem, ieteicams jau savlaicīgi aizpildīt pieteikuma veidlapu (šeit).
 
Biļetes, kas iegādātas interneta veikalā www.ticketpro.lv, iespējams apmainīt, sūtot elektronisko pieteikumu kopā ar aizpildītu veidlapu uz e-pastu metallica@ticketpro.lv (ja iegādātas e-biļetes). Ja iegādātas cietās papīra biļetes, tās iespējams nosūtīt pa pastu vai apmainīt “TICKETPRO” birojā Rīgā, Hospitāļu ielā 8, birojs 7 (darba laiks: darba dienās 10:00 – 16:00, sestdienās un svētdienās slēgts). Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa “TICKETPRO” informatīvo tālruni (+371) 26305304 vai rakstiet uz elektroniskā pasta adresi: metallica@ticketpro.lv.
 
Biļetes, kas iegādātas SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās, iespējams apmainīt jebkurā SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietā (vietu saraksts: http://www.bilesuparadize.lv/stores). Jautājumu vai neskaidrību gadījumā zvaniet pa SIA “Biļešu paradīze” informatīvo tālruni (+371) 90002000 (darba dienās 10:00 – 18:00, maksa par zvanu 0.48 LVL/min, t.sk. PVN) vai rakstiet uz elektroniskā pasta adresi: info@bilesuparadize.lv.
 
Biļešu apmaiņa turpināsies līdz 2010. gada 1. martam.
 
Koncertaģentūra “FBI” un grupa “Metallica” atvainojas visiem 18. aprīļa koncerta biļešu īpašniekiem par sagādātajām neērtībām.
 
Otrā Rīgas koncerta pārcelšana uz Tallinu nekā neietekmē grupas koncertu 17. aprīlī Rīgā. Kā ziņots, “Metallica” uzstāsies “Arēnā Rīga” uz 360 grādu skatuves, un skatītāji varēs baudīt grupas priekšnesumu no visām tās pusēm. Biļetes uz grupas “Metallica” koncertu nopērkamas interneta lapā www.ticketpro.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs. Stāvbiļetes ir izpārdotas, bet vēl pieejamas sēdvietas par Ls 40.