Koncertaģentūra FBI informē, ka grupas “Metallica” koncertā, kas jau nākamo sestdien, 17. aprīlī, uz zāles vidū novietotas skatuves norisināsies “Arēnā Rīga”, būs vēl vieni iesildītāji – amerikāņu smagā metāla grupa “Fear Factory”. Kā jau iepriekš ziņots, pirms “Metallica” uz skatuves kāps arī īpašie viesi no Francijas – grupa “Gojira”.

“Fear Factory” savas karjeras laikā izdevusi 7 studijas albumus un tiek uzskatīta par vienu no grupām, kas nopietni ietekmējusi metālmūzikas skanējumu. Grupa ir piedalījusies trīs “Ozzfest” festivālos un kā galvenie mākslinieki uzstājušies ceļojošajā festivālā “Gigantour”. Tikai Amerikā vien mūziķi ir pārdevuši vairāk nekā miljons albumu kopiju.
 
Pēc apjomīgas turnejas kopā ar grupu “Machine Head”, 2002. gadā “Fear Factory” nolēma ieturēt radošo pauzi. Grupas sastāvā notika izmaiņas, tomēr “Fear Factory” izdeva vēl divus studijas albumus. Par grupas atdzimšanas brīdi tiek uzskatīts 2008. gads, kad grupā atkal apvienojās vokālists Bērtons Bells (Burton C. Bell) un ģitārists Dino Sezārs (Dino Cazares). Grupas jaunākais albums “Mechanize” tiek raksturots kā perfekts vidusceļš starp 1995. gada inovatīvo “Demanufacture” un 1998. gada tekstuāli spēcīgo disku “Obsolete”.
 
Atgādinām, ka viena no pieprasītākajām apvienībām pasaulē – grupa “Metallica” – sniegs koncertu “Arēnā Rīga” jau nākamsestdien, 17. aprīlī. “Metallica” uzstāsies uz 360 grādu skatuves, kas atradīsies zāles vidū, un skatītāji varēs baudīt grupas priekšnesumu no visām tās pusēm.
 
Biļetes uz grupas “Metallica” koncertu ir nopērkamas interneta lapā www.ticketpro.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā. Vēl pieejamas sēdvietas par Ls 40, stāvbiļetes ir izpārdotas.