Koncertaģentūra FBI informē, ka biļetes uz grupas “Metallica” koncertiem būs nopērkamas no 7. decembra plkst. 10.00 interneta lapā www.ticketpro.lv un “Biļešu paradīzes” kasēs. Koncerti notiks 2010. gada 17. un 18. aprīlī “Arēnā Rīga”.
 
Skatītāju vietas atradīsies visapkārt skatuvei. Stāvbiļete maksās Ls 30, bet sēdvieta – Ls 40. Labākās sēdvietas biļetes cena (LMT Biznesa kluba zonā un atbilstošos sektoros pretējā pusē) būs Ls 50, šo vietu skaits ir ierobežots.
 
Dažas dienas ātrāk – no piektdienas, 4. decembra, plkst. 10.00 interneta lapā www.ticketpro.lv tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem (par pievienošanos FBI koncertu klubam lasi: šeit).
 
“Metallica” Latvijā ieradīsies savas vērienīgās pasaules turnejas “World Magnetic Tour” ietvaros un uzstāsies uz skatuves, kas atradīsies zāles vidū, dodot iespēju skatītājiem baudīt grupas priekšnesumu no visām pusēm.
 
Ar “World Magnetic Tour” šoviem “Metallica” vēlreiz apliecina, kāpēc tiek uzskatīta par vienu no labākajām koncertgrupām pasaulē. Tā, piemēram, respektablais žurnāls “Rolling Stone” par grupas arēnu tūri raksta: “Skaļi un spēcīgi! Metāla karaļi dedzina rīkli gan ar jaunajiem gabaliem no “Death Magnetic”, gan ar savu klasiku.”
 
“Metallica” Rīgas koncerti izraisījuši lielu ažiotāžu Igaunijā. Tur biļetes pārdošanā nonāks vienlaicīgi ar Latviju – 7. decembrī. Atgādinām, ka “Metallica” koncertu Tallinas Dziesmu svētku estrādē 2006. gadā apmeklēja 78 000 skatītāju un tas joprojām ir visapmeklētākais koncerts Baltijas valstu vēsturē.
 
Grupa nupat izpārdevusi divus koncertus Norvēģijā. Visas 48 000 biļetes uz “Metallica” koncertiem Oslo, kas tāpat, kā Rīgas koncerti, notiks nākamā gada aprīlī, tika izpārdotas nepilnas dienas laikā.