Britu trio “Muse” vakar, 10. decembrī, Helsinkos ar grandiozu šovu atsāka savu koncertturneju. Jau parīt, 13. decembrī, grupa uzstāsies Rīgā.

“Muse” vienmēr savos koncertos izmantojuši tehniski sarežģītus risinājumus, kas rezultējušies vizuāli krāšņā un iespaidīgā šovā. Uzstāšanās “Arēnā Rīga” nebūs izņēmums - nepieciešamā skaņu, gaismu un specefektu tehnika uz Latviju tiks transportēta 16 kravas automašīnās.

Mūziķi norāda, ka, radot jaunās turnejas koncertu noformējumu, iedvesmojušies no grupas “Pink Floyd” leģendārās 1980. gada tūres “The Wall” - arī “Muse” šova laikā uz skatuves tiks izmantots milzīgs objekts. Unikālo skatuves dizainu raksturo apgriezta piramīda, kas koncerta laikā laidīsies aizvien zemāk, lai beigās “iesūktu” grupu sevī. Klātesošos sagaidīs arī iespaidīgs gaismu un lāzeršovs, kam papildus “Muse” sola dāžadus ekscentriskus pārsteigumus.

“Muse” koncertu Rīgā iesildīs grandž roka meiteņu duets no Vankūveras “Deap Vally”.

“Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem 13. decembrī tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta iesildītājgrupa “Deap Vally” uz skatuves kāps plkst. 19.30.

Biļetes uz “Muse” koncertu Rīgā iespējams iegādāties “Biļešu servisa” un “Ticketpro” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv. Vēl nopērkamas pēdējās sēdvietas, kas maksā Ls 25, Ls 35 un Ls 45. Stāvbiļetes ir izpārdotas.