Britu rokgrupa “Muse” paziņojusi, ka savu koncertturneju atsāks pirmdien, 10. decembrī, Helsinkos. Solists Metjū Belamijs (Matthew Bellamy), kurš bija guvis kājas pirkstu savainojumu, ir atveseļojies, un grupa var turpināt grandiozo tūri.

“Muse” savā mājas lapā ievietotajā paziņojumā pateicas visiem par atbalstu: “Paldies par laba vēlējumiem, kurus saņēmām lielā daudzumā.”

Kā ziņots, “Muse” uzstāsies “Arēnā Rīga” jau 13. decembrī.

Kļuvis zināms, ka “Muse” divās kategorijās nominēti prestižajai “Grammy” balvai - par “Labāko roka albumu” (“The 2nd Law”) un “Labāko roka dziesmu” (“Madness”). “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies nākamā gada 10. februārī.

“Muse” tiek pamatoti dēvēta par vienu no labākajām koncertgrupām pasaulē. “Muse” uzstāšanos raksturo iespaidīgs skaņu un gaismas uzvedums, bet labākās “dzīvās” grupas statusu apliecina iespaidīgs industrijas balvu saraksts.

Biļetes uz “Muse” koncertu Rīgā iespējams iegādāties “Biļešu servisa” un “Ticketpro” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv. Stāvbiļetes ir izpārdotas, bet vēl pieejamas sēdvietas, kas maksā Ls 25, Ls 35 un Ls 45.