Šovakar, 13. decembrī, “Arēnā Rīga” grandiozu koncertu sniegs viena no labākajām “dzīvajām” grupām pasaulē - britu trio “Muse”. 

Krāšņajā šovā pār skatuvi nolaidīsies piramīda, kas būs veidota no neskaitāmiem ekrāniem - tā, pēc gupas vārdiem, simbolizēs “varas hierarhiju, kas sagāzusies ar kājām gaisā”. “Muse” uzstāšanos papildinās arī iespaidīgs gaismu un lāzeršovs.

Koncertā “Muse” izpildīs zināmākos hitus no visiem sešiem studijas albumiem, tostarp arī kompozīcijas no jaunākā albuma “The 2nd Law”. Klātesošie dzirdēs tādas slavenas dziesmas kā “Time Is Running Out” , “Uprising”, “Supermassive Black Hole”, “Resistance” u.c. Koncertā izskanēs arī šīsvasaras Olimpisko spēļu oficiālais skaņdarbs “Survival”. “Muse” šājā koncertturnejā iekļāvuši arī dziesmu “Falling Down” no sava debijas albuma “Showbiz”  - tas noticis pirmoreiz kopš 2000. gada.

“Muse” koncertu Rīgā iesildīs grandž roka meiteņu duets no Vankūveras “Deap Vally”.

“Arēnas Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 18.00. Koncerta iesildītājgrupa “Deap Vally” uz skatuves kāps plkst. 19.30. “Muse” uzstāšanās sāksies aptuveni plkst. 20.30.

Biļetes uz “Muse” koncertu Rīgā iespējams iegādāties “Biļešu servisa” un “Ticketpro” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv. Vēl nopērkamas pēdējās sēdvietas, kas maksā sākot no Ls 25. Stāvbiļetes ir izpārdotas.