14. jūnijā uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz britu rokgrupas “Muse” koncertu, kas 13. decembrī notiks “Arēnā Rīga”. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu servisa” un “Ticketpro” kasēs, kā arī www.ticketpro.lv un www.bilesuserviss.lv.

Stāvbiļete maksā Ls 25, savukārt sēdvietu cenas ir Ls 25, Ls 35 un Ls 45.

17. septembrī iznāks grupas sestais studijas albums “The 2nd Law” un tā treileri, ko grupa izveidojusi kā intriģejošu īsfilmu, iespējams noskatīties http://muse.mu. “Muse” sola jau drīzumā atklāt jaunus faktus par gaidāmo albumu, bet jau tagad nojaušams, ka tas iezīmēs jaunu muzikālo virzienu un atšķirsies no grupas iepriekšējiem darbiem.

“Muse” iepriekšējais studijas albums “The Resistance” tika izdots 2009. gadā un tas uzreiz nonāca topu virsotnēs 19 valstīs, kļūstot arī par grupas trešo Nr.1 albumu Lielbritānijā. “The Resistance” ieguva arī prestižo “Grammy” balvu kā Labākais rokmūzikas albums.

“Muse” tiek pamatoti dēvēta par vienu no labākajām “dzīvajām” grupām pasaulē. “Muse” uzstāšanos raksturo iespaidīgs skaņu un gaismas uzvedums, bet labākās koncertgrupas statusu apliecina iespaidīgs industrijas balvu saraksts, tostarp “MTV”, “Q Awards”, “NME Awards”, “Brit Awards”, “American Music Award” un “Kerrang! Awards” apbalvojumi.

Līdz ar jaunās Eiropas turnejas izziņošanu, kļuvis zināms, ka “Muse” sniegs vismaz 26 koncertus 18 valstīs. Starp tiem būs arī divi šovi Londonas “O2” arēnā Lielbritānijā, kas vienā reizē spēj uzņemt vairāk nekā 20 000 apmeklētāju.