Pēc neaizmirstamās uzvaras Eirovīzijā Šveices sensācija Nemo nākamā gada 10. aprīlī koncertzālē Palladium aizraus klausītājus ar savu daudzveidīgo un enerģijas caurstrāvoto koncertu, kuru papildinās dažādu māsklinieka pārstāvēto mūzikas žanru maģiskā sinerģija un iespaidīgi šova elementi. Biļetes būs pieejamas no ceturtdienas, 14. jūnija plkst. 12.00 “Biļešu Serviss” tīklā. FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri biļetes varēs iegādāties iepriekšpārdošanā jau no 13. jūnija plkst. 12.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

24 gadus vecais Nemo, īstajā vārdā Nemo Metlers, iekaroja mūzikas mīļotāju sirdis ar savu izjusto skatuvisko priekšnesumu "The Code" 2024. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Malmē, Zviedrijā. Nemo enerģiskais šovs un izjustā skatuviskā klātbūtne, ko nes ne vien mākslinieku unikālā balss, bet arī viņu silti tīkamā attieksme bez piepūles aizrāva skatītājus un nesa Šveicei Eirovīzijas uzvarētāju titulu, ko pēdējā gadā paveica Selīna Diona 1988. gadā. 

Nemo pievērsās mūzikai no 3 gadu vecuma, kad sāka apgūt vijoles, bungu un klavieru spēli. Viņu izglītība klasiskās mūzikas lauciņā turpinājās, kad mākslinieki izvēlējās 4 gadus veltīt operdziedāšanas apguvei. Jau 13 gadu vecumā bērnībā ieguldītais darbs mūzikas izglītībā vainagojās panākumiem un Nemo pievienojās tolaik populāra Šveices mūzikla ansamblim, kas vainagojās ar skatuviskās mākslas praktizēšanu gada griezumā. Jūtot vēlmi turpināt paplašināt muzikālā arsenāla iespējas, 17 gadu vecumā Nemo vienas nakts laikā kļuva par repa zvaigznes ikonu, kas vainagojās jaunā muzikālajā ceļā – pēc atpazīstamības iegūšanas Nemo izdeva divus minialbumus, kas mūzikas pazinēju vidū tika pieņemti ar sajūsmu. Tādas dziesmas kā “Ke Bock”, “Du” and “Himalaya” šobrīd nu jau ir ne vien augsti godalgotas mūzikas topu dziesmas, bet arī daļa no Šveices kultūras mantojuma. 

Gan iegūtā muzikālā izglītība, gan skatuviskais šarms, gan iekļūšana hip hop mūzikas scēnā, kas rada Nemo unikālo skanējumu, šogad kā sinerģisks un viendabisks mākslas darbs bija klausāms Eirovīzijas dziesmu konkursā un iekaroja gan skatītāju, gan žūrijas pārstāvju sirdis. Savu skaņdarbu lirikās Nemo pievēršas šobrīd plaši aktuāliem jautājumiem – dzimuma identitāte, garīgā veselība un savas vietas atrašana šai plašajā pasaulē.

Koncerts gaidāms  nākamā gada pavasarī – 10. aprīlī koncertzālē Palladium Rīga. Biļetes tirdzniecībā no 14. jūnija plkst. 12.00 “Biļešu Serviss” tīklā. FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri biļetes varēs iegādāties iepriekšpārdošanā jau no 13. jūnija plkst. 12.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.