Izcilais britu mūziķis Pīters Geibriels (Peter Gabriel) vakar oficiālā ceremonijā uzņemts Rokenrola slavas zālē arī kā solomākslinieks, kopā ar tādām leģendām kā “Nirvana” un Brūsa Springstīna (Bruce Springsteen) grupu “E Street Band”. Jau 17. maijā muzikālais ģēnijs Geibriels ar koncertu uzstāsies “Arēnā Rīga”.

Pīters Geibriels Latvijā ieradīsies turnejas “Back to Front” ietvaros, godinot albumu “So”. Koncerts aptvers Geibriela karjeras izcilākās dziesmas, iekļaujot arī “So” materiālu pilnā apmērā. Mūziķim uz skatuves pievienosies šī albuma pirmās koncerttūres 1987. gada oriģinālsastāvs.

“So” ir komerciāli veiksmīgākais mūziķa ieraksts. Tā lielākais hits “Sledgehammer” ieguva rekordlielu - deviņu “MTV Video Music Awards” balvu skaitu, kā arī atnesa mūziķim uzreiz trīs prestižās “Grammy” balvas nominācijas.

Fenomenālās karjeras laikā Pīters Geibriels ieguvis neskaitāmas mūzikas industrijas atzinības, tostarp trīs “Brit Awards”, sešas “Grammy” un trīspadsmit “MTV Video Music Awards” balvas.

Līdztekus karjeras izcilākajām dziesmām, koncertā izskanēs arī Pītera Geibriela jaunākais muzikālais materiāls. Tādas dziesmas kā “Oh But” un “Why Don’t You Show Yourself” (no filmas “Words with Gods”) koncertos jau guvušas lielisku auditorijas atsaucību un tiks izpildītas arī mūziķa koncertā Rīgā.

“Mēs pasniedzam koncertu trīs daļās - gluži kā maltīti. Starteris būs vairāk akustisks, valdot līdzīgai gaisotnei kā mēģinājumos. Pēc tam pievērsīsimies pamatēdienam, kas ir elektronisks materiāls. Ja jūs šo “pārdzīvosiet”, tad saņemsiet saldo ēdienu ar albumu “So” pilnā apmērā, tieši tādā kārtībā, kā tas sākotnēji bija iecerēts,” turnejas detaļas atklāj Pīters Geibriels.

Respektablais ASV izdevums “Time” Pīteru Geibrielu nodēvējis par vienu no 100 ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē. Pateicoties ieguldījumam miera un cilvēktiesību veicināšanā, mūziķis saņēmis Miera cilvēka balvu no Nobela Miera prēmijas laureātiem.

Biļetes nopērkamas internetā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Sky&More”, “Olimpia”, “Rimi “Alfa””, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c.

Koncertā būs tikai sēdvietas. Biļetes maksā no EUR 35.57.