Koncertaģentūra FBI paziņo: divu nedēļu laikā, kopš uzsākta biļešu tirdzniecība uz amerikāņu dziedātājas Pink koncertu Latvijā, ir izpirktas visas stāvvietas. Tirdzniecībā bija pieejamas 4500 šāda veida biļetes. Biļešu Servisa kasēs no šī brīža ir pieejamas tikai sēdvietas.

„Pink koncerta biļešu tirdzniecības rezultāti uzrāda, ka šobrīd ir izpirktas visas stāvvietas un tas nozīmē, ka šo konkrēto biļešu tirdzniecība ir pārtraukta. Taču vēl ir pieejamas sēdvietas, no kurām 1.novembrī klātesošie varēs baudīt lielisku seksīgās un šokējošās dziedātājas koncertu,” uzmundrina BDG Events valdes locekle Inga Kadeka.

Koncerta organizatori aicina visiem, kas vēlas baudīt pasaulslavenās dziedātājas uzstāšanos Arēnā Rīga 1.novembrī, pasteigties ar biļešu iegādi. Pašlaik tirdzniecībā ir pieejamas sēdvietas par 25 Ls un sēdvietas LMT kluba zonā par 35 Ls. LMT kluba biļešu īpašnieki koncerta dienā varēs izmantot atsevišķo LMT kluba ieeju un bāru, kā arī baudīt koncertu vietās ar labāko skatuves pārredzamību.

Arēnas Rīga privātložu īpašnieki ložu biļetes varēs iegādāties līdz pat koncerta beigām.

Koncerta biļetes iespējams iegādāties visās Biļešu Servisa kasēs, Statoil degvielas uzpildes stacijās un ReklaMarket tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv.

Pašlaik ekstravagantā dziedātāja Pink tūres I’m Not Dead ietvaros sniedz koncertus dažādās Vācijas pilsētās. Vakar, 18.oktobrī, dziedātāja sniedza koncertu Frankfurtē, bet šodien un rīt Pink uzstāsies attiecīgi Ķelnē un Oberhauzenē. Pēc uzstāšanās 23.oktobrī Mainheimā, dziedātāja dosies uz Skandināvijas valstīm. Šī ir viena no grandiozākajām dziedātājas turnejām un pirmoreiz tajā iekļautas arī Baltijas valstis — Latvija un Igaunija.

Uz koncertu aicina: OKartes draugi
Koncertu atbalstošie mediji: žurnāli „FHM”, „Cosmopolitan”, „Lilit”, televīzijas kanāls LNT, laikraksts „Vestji Segodnja”, „Clear Channel Latvia”, žurnāli „Kas Jauns”, „Sīrups”, portāls TVNET, radiostacija „Star FM”, žurnāls „ŽZL”

2006.gada 19.oktobris

Informāciju sagatavoja:
PINK koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš