Dziedātāja Pink pirms pasaules turnejas sākuma mūzikas kanālam MTV paziņoja, ka vislabprātāk no Eiropas grupām klausās tieši Vanilla Ninja. Tāpēc apzināti par iesildītājmāksliniekiem Baltijā tika izvēlēta šī Igaunijas grupa. Vanilla Ninja pārstāves ir paziņojušas, ka arī viņām ļoti patīk dziedātājas Pink izpildītā mūzika.

Grupa Vanilla Ninja 6.septembrī izdeva savu visjaunāko singlu Rockstarz. Dziesma ir iekļauta mūzikas kanāla Viva rotācijā, un pašlaik atrodas arī Igaunijas radio Sky Plus Top 40 pirmajā vietā. Vanilla Ninja jaunākā singla videoklips iekļauts arī visu MTV Networks Baltic kanālu rotācijā un MTV Baltic Top 20 šobrīd atrodas 9.vietā.

Vanilla Ninja ir nominēta MTV Music Awards kategorijā Labākā Baltijas grupa. MTV balvu pasniegšana notiks 2.novembrī Kopenhāgenā un Vanilla Ninja dosies uz šo ceremoniju dienu pēc koncerta Rīgā.

Atgādinām, ka uz PINK koncertu tirdzniecībā „Biļešu servisa” kasēs ir pieejamas stāvvietas par 20 Ls un sēdvietas par 25 Ls, bet sēdvietas ar vislabāko redzamību iespējams iegādāties par 35 Ls. Organizatori aicina izmantot iespēju un iegādāties biļetes arī internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās un ReklaMarket tirdzniecības vietās.

Grupas biogrāfija:
Vanilla Ninja ir trīs igauņu meiteņu grupa, kas jau guvusi atzinību daudzās Eiropas valstīs, sevišķi Vācijā un Austrijā.
Grupa tika dibināta 2002.gadā un jau nākošajā gadā tiek izdots debijas albums Vanilla Ninja igauņu un angļu valodā. Kopš grupas debijas singla Club Kung Fu izdošanas 2003.gadā, meitenes ir iekarojušas mūzikas topus ar dziesmām Enough, When the Indians Cry, Blue Tattoo un I Know. Viņas ir piedalījušās arī Eirovīzijas nacionālajā atlasē, pirmoreiz neveiksmīgi, taču otrajā reizē, pārstāvot Šveici ar dziesmu Cool Vibes finālā, tiek ieņemta 8.vieta.
Vanilla Ninja ir ļoti populāras dzimtajā Igaunijā. Apliecinot grupas zvaigznes statusu, tās vārdā ir nosaukta pat atsevišķa saldējuma marka.
Grupa ir ierakstījusi četrus albumus, kas ir izdoti dažādās Eiropas valstīs. Debijas albums Vanilla Ninja tika izdots 2003.gadā, Traces of Sadness 2004.gadā, bet Blue Tattoo un Best Of 2005.gadā. Grupas piektais albums Love is War tika izdots 2006.gada maijā. Albums Traces of Sadness ir izdots pat Japānā.

Vairāk informācijas oficiālajā mājas lapā: www.vanillaninja.de

Uz koncertu aicina: OKartes draugi
Koncertu atbalstošie mediji: žurnāli „FHM”, „Cosmopolitan”, „Lilit”, televīzijas kanāls LNT, laikraksts „Vestji Segodnja”, „Clear Channel Latvia”, žurnāli „Kas Jauns”, „Sīrups”, portāls TVNET, radiostacija „Star FM”, žurnāls „ŽZL”

2006.gada 5.oktobris

Informāciju sagatavoja:
PINK koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš