Koncertaģentūra FBI paziņo: lielo interesi izraisījušais amerikāņu dziedātājas Pink koncerts Latvijā notiks jau šovakar, 1.novembrī, Arēnā Rīga. Uz koncertu ir pārdotas visas stāvvietas un lielākā daļa sēdvietu – kopā pārdotas aptuveni 9 tūkstoši biļešu.Par Latvijas koncertu PINK saka: „Šovs būs jautrs, traks, ātrs, saviļņojošs un piepildīts ar dažādākajām emocijām. Tas būs fantastisks!”

BDG Events valdes locekle Inga Kadeka: „Nepilna mēneša laikā, kopš uzsākta Pink koncerta biļešu tirdzniecība, pārdotas aptuveni 9 tūkstoši biļešu, kas nozīmē, ka tirdzniecībā atlikuši aptuveni divi tūkstoši biļešu un tās iegādāties varēs līdz pat koncerta sākumam. Iesakām visiem interesentiem laikus iegādāties sēdvietas, jo sektoros ar labāko skatuves pārredzamību biļešu vairs tikpat kā nav atlicis, piemēram, biļetes LMT Biznesa kluba sektoros, neraugoties uz to, ka maksāja dārgāk, ir pārdotas.”

Koncerta organizatori aicina visiem, kas vēlas baudīt slavenās dziedātājas uzstāšanos, pasteigties ar biļešu iegādi. Pašlaik tirdzniecībā ir pieejamas sēdvietas par 25 Ls. Tirdzniecībā ir pieejams arī limitēts skaits skolēnu un studentu biļešu par 15 Ls. Šo biļešu īpašniekiem koncerta dienā pie ieejas Arēnā Rīga obligāti būs jāuzrāda attiecīgā apliecība.

Koncerta biļetes var iegādāties visās Biļešu Servisa kasēs, Statoil degvielas uzpildes stacijās un ReklaMarket tirdzniecības vietās. Koncerta dienā biļetes no plkst. 17.00 varēs iegādāties arī Arēna Rīga kasēs.

Vairāku Grammy un MTV balvu īpašniece Pink Latvijā ieradīsies tūres „I’m Not Dead” ietvaros un koncertā izpildīs zināmos un populāros hītus, kā arī dziesmas no jaunākā albuma.

Pārsteidzošā dziedātāja Pink par uzstāšanos tūres „I’am Not Dead” koncertos laikrakstam The Sun saka: „Protams, vienmēr esmu mazliet uztraukusies, jo katrs koncerts ir kā pirmais. Tomēr katrā ir arī kas atšķirīgs, jo man patīk būt spontānai un katru reizi izdomāt kaut ko jaunu, ar ko pārsteigt publiku!” Tas nozīmē, ka arī Latvijā dziedātāja uzstāšanās laikā visiem klātesošajiem varētu sagādāt kādu pārsteigumu.

Par Latvijas koncertu PINK saka: „Šovs būs jautrs, traks, ātrs, saviļņojošs un piepildīts ar dažādākajām emocijām. Tas būs fantastisks!”

„I’am Not Dead” koncertus patiešām raksturo lielisks šovs – uzstāšanās laikā dziedātāja nomaina vairākus tērpus, iejūtas dažādos tēlos, izmanto dažādus akrobātisku trikus un elementus, un, protams, līdz ar viņu uz skatuves uzstājas arī grupa un dejotāji.

Pēc šīs tūres noslēguma Pink atgriezīsies ASV un jau 2007.gadā plāno doties kopīgā turnejā ar populāro amerikāņu dziedātāju Džastinu Timberleiku.

Koncerta organizatori informē, ka Arēnas Rīga durvis Pink koncerta apmeklētājiem 1.novembrī tiks atvērtas jau no plkst.18.00. Koncerta iesildītāji, grupa no Igaunijas Vanilla Ninja, uzstāsies plkst.19.30, bet Pink uz skatuves kāps plkst.20.30.

Ieejas:

001 sektora jeb stāvvietu biļešu īpašniekus lūdzam izmantot galveno (B) ieeju (no Olimpiešu ielas puses)

101 sektora biļešu īpašniekus lūdzam izmantot B ieeju (no Olimpiešu ielas puses)

102-104 sektoru biļešu īpašniekus lūdzam izmantot LMT kluba (A) ieeju (no Skanstes ielas puses)

105-110 sektoru biļešu īpašniekus lūdzam izmantot galveno (B) ieeju (no Olimpiešu ielas puses)

111-115 sektoru biļešu īpašniekus lūdzam izmantot (C) ieeju (no Grostonas ielas puses)

Ložu biļešu īpašniekus lūdzam izmantot īpašo ložu ieeju

301-317 sektoru biļešu īpašniekus lūdzam izmantot galveno (B) ieeju (no Olimpiešu ielas puses), lai nokļūtu savos sektoros.

Sakarā ar to, ka pie Arēnas Rīga autostāvvietu skaits ir ierobežots, organizatori iesaka iespēju robežās nedoties uz koncerta norises vietu ar automašīnu, bet izmantot sabiedrisko transportu vai doties kājām. Kā ierasts, Arēna Rīga autostāvvieta būs par maksu. Autostāvvietas cena – 1.00 Ls.

Arēnā Rīga būs pieejamas vietas garderobēs, kurās atstāt virsdrēbes. Garderobes būs par maksu (0.50 Ls) un tās apkalpos Arēnas Rīga personāls.
Kā ierasts, Arēnas Rīga telpās smēķēt nebūs atļauts. Koncerta organizētāji būs noorganizējuši vietu smēķētājiem – ārpus halles telpām īpaši norobežotā vietā.

Profesionālo video, audio, foto tehniku, pudeles vai ieročus ienest Arēnā Rīga netiks atļauts. Kategoriski aizliegts izmantot zibspuldzes, arī gadījumā, ja mobilais telefons nodrošina tādu iespēju. Organizatoriem un apsardzes darbiniekiem būs tiesības izraidīt no koncerta tos apmeklētājus, kuri izmantos zibspuldzes.

Uz koncertu aicina: OKartes draugi
Koncertu atbalstošie mediji: žurnāli „FHM”, „Cosmopolitan”, „Lilit”, televīzijas kanāls LNT, laikraksts „Vestji Segodnja”, „Clear Channel Latvia”, žurnāli „Kas Jauns”, „Sīrups”, portāls TVNET, radiostacija „Star FM”, žurnāls „ŽZL”

2006.gada 1.novembris

Informāciju sagatavoja:
PINK koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš