Koncertaģentūra FBI paziņo: jau 1.novembrī Arēnu Rīga satricinās ilgi gaidītais amerikāņu šokējošās dziedātājas Pink koncerts. Māksliniece Latvijā ieradīsies ar iespaidīgi lielu tehnisko darbinieku skaitu, kas nodrošinās skatītājiem iespēju vērot dziedātājas uzstāšanos uz līdz šim Latvijā neredzēta skatuves risinājuma.

Pavadošais personāls ieradīsies ar 3 autobusiem un 7 kravas automašīnām. Salīdzinājumam – iespaidīgo koncertu sniegušie Simply Red Latvijā ieradās ar 3 autobusiem un nepieciešamā tehnika tika transportēta ar 4 kravas automašīnām.

Lai no kravas mašīnām izkrautu visu Pink koncertam nepieciešamo tehniku, būs nepieciešami 3 izkrāvēji. Stinga un Simply Red koncertos tika izmantoti 2 izkrāvēji.

Ekstravagantā dziedātāja Pink Latvijas koncerta apmeklētājus pārsteigs uzstājoties uz iespaidīgas skatuves, kas veidota tā, lai dziedātāja atrastos maksimāli tuvu publikai. Kā koncerta organizatori jau ziņoja, stāvvietas uz koncertu tika izpārdotas divu nedēļu laikā un zāle būs ļoti piepildīta. Drošības nolūkos skatuves norobežošanai tiks izmantoti 70 m ar aizsargbarjerām.

Skatuves izvirzījums jeb tā saucamā mēle iesniegsies zālē 18 m garumā, turklāt tā veidota tā, lai dziedātāja varētu pārvietoties gan virs, gan zem tās. Skatuves platums būs 20 m un tā tiks veidota divos līmeņos.

Skatuves sānos 12 m augstumā no skatuves grīdas tiks uzstādīti divi ekrāni, lai visi koncerta apmeklētāji – gan stāvvietās, gan sēdvietās esošie, varētu labāk vērot dziedātājas uzstāšanos. Arēnā Rīga būs izvietotas vairākas kameras, kas filmēs koncertā notiekošo un klātesošie to varēs vērot uz lielajiem ekrāniem.

Tā kā kopā ar dziedātāju ieradīsies liela komanda, ir pieprasīts iespaidīgs skaits ģērbtuvju un palīgtelpu, līdz ar to tiks izmantotas pilnīgi visas aizskatuves telpas.

Slavenā mūziķe Latvijā ieradīsies ar savu virtuvi.

Visas koncertam nepieciešamās tehniskās iekārtas ieradīsies kopā ar mūziķi no ārvalstīm. Latvijas tehniskās kompānijas nodrošinās vienīgi pasūtīto skatuves karkasu. Visu skatuves noformējumu, kā arī skaņas un gaismu iekārtas uzstādīs Pink tūres tehniskais personāls. Kopējais iekārtu svars, neskaitot skatuves konstrukciju, ir 21 tonna. Gaismu tehnika vien sver 15 tonnas, bet skaņu tehnika – 6 tonnas. Ikvienā Pink pasaules tūres „I’m Not Dead” koncertā tiek izmantota viena un tā pati skatuves uzbūve, līdz ar to Latvijas publika varēs baudīt tāda paša līmeņa priekšnesumu kā ikvienā citā Pink koncertā ārzemēs. Skatītājus koncerta laikā sagaidīs arī daudzi citi pārsteigumi.

Uzmanību!!!
Koncertaģentūra FBI paziņo: sakarā ar lielo pieprasījumu pēc skolēnu un studentu biļetēm, koncerta organizatori sadarbībā ar dziedātājas Pink menedžmentu ir raduši iespēju piedāvāt skolēniem un studentiem vēl 1000 biļetes par 15 Ls. Akcijas biļetes ir nopērkamas jau no šodienas, 25.oktobra, visās Biļešu Servisa kasēs, Statoil degvielas uzpildes stacijās un ReklaMarket tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv .

Iegādājoties akcijas biļeti, jāņem vērā, ka koncerta dienā pie ieejas Arēnā Rīga būs jāuzrāda attiecīgā apliecība, pretējā gadījumā ieeja koncertā tiks liegta.

Stāvlaukumā drošības apsvērumu dēļ biļetes vairs netiek tirgotas un tas ir izpārdots. Akcijas biļetes par 15 Ls var iegādāties sekojošos sēdvietu sektoros: 308., 309., 310. un 311.sektors. Minētie sektori atrodas Arēnas Rīga 3.līmenī, tieši pretī skatuvei. Jebkurš cits interesents šajos sektoros biļetes var iegādāties par parasto cenu – 25 Ls.

Kā jau ziņots iepriekš, 1000 īpašās akcijas biļetes (stāvvietas), kuras par 15 Ls varēja iegādāties skolēni un studenti sākot ar pirmo Pink koncerta biļešu tirdzniecības dienu, tika izpirktas nepilnas dienas laikā.

Arēnas Rīga durvis Pink koncerta apmeklētājiem 1.novembrī tiks atvērtas jau no plkst.18.00. Koncerta iesildītāji, grupa no Igaunijas Vanilla Ninja, uzstāsies plkst.19.30, bet Pink uz skatuves kāps plkst.20.30.

Uz koncertu aicina: OKartes draugi
Koncertu atbalstošie mediji: žurnāli „FHM”, „Cosmopolitan”, „Lilit”, televīzijas kanāls LNT, laikraksts „Vestji Segodnja”, „Clear Channel Latvia”, žurnāli „Kas Jauns”, „Sīrups”, portāls TVNET, radiostacija „Star FM”, žurnāls „ŽZL”

2006.gada 25.oktobris

Informāciju sagatavoja:
PINK koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš