Koncertaģentūra FBI paziņo: 1.novembrī Rīgā, Arēnā Rīga koncertu sniegs populārā amerikāņu dziedātāja Pink.

Pink ir vairāku Grammy balvu īpašniece un pasaules slavu ieguvusi pateicoties savam dziedāšanas stilam, kas tiek raksturots kā skarbs, bet vienlaikus emocionāli saviļņojošs. Viņas izskats šokē, taču arī visspilgtāk raksturo dziedātāju — viņa ir nepakļāvīga un neatkārtojama personība. Latvijā māksliniece ieradīsies pasaules tūres I’m Not Dead ietvaros un sniegs aizraujošu šovu.

Dumpīgās dziedātājas kompozīcija Stupid Girls šogad uzvarēja MTV Video Music Awards nominācijā Labākais popa video, turklāt dziedātāja ir ieguvusi arī citas nozīmīgas balvas un atzinību visā pasaulē.

„Mēs jūtamies patiesi lepni, ka sadarbībā ar skandināvu koncertaģentūru Welldone varam Latvijai piedāvāt šādas klases mākslinieces uzstāšanos. Tas būs pirmreizējs notikums, jo koncertu sniegs šobrīd tik aktuāla un pasaulē slavena dziedātāja, kuras albums pašlaik atrodas pasaules topu virsotnēs. Šī ir iespēja redzēt uzstājamies dziedātāju, kuras kontā ir gan Grammy, gan MTV balvas un nominācijas, tāpēc paredzam, ka interese būs liela, jo ar šāda ranga māksliniekiem publika tiek lutināta reti. Skatītāji varēs vērot koncertu, kas atmiņā paliks vēl ilgi, jo Pink raksturo lielisks šovs un aizraujošs uzstāšanās stils, kas sagādā pārsteigumu un dažreiz pat šokē,” stāsta SIA BDG Events valdes locekle Inga Kadeka.

Biļetes tirdzniecībā būs pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv no 3. oktobra plkst.10.00. Biļešu cena: skolēniem un studentiem (uzrādot attiecīgo apliecību) 15 Ls, stāvvietas — 20 Ls, sēdvietas 25 Ls, bet sēdvietas ar vislabāko redzamību maksās 35 Ls.

PINK boiogrāfija:

Pink jeb īstajā vārdā Alīsija Mūra ir dzimusi 1979.gada 8.septembrī ASV pilsētā Filadelfijā. Par mūziku dziedātāja sāka interesēties jau bērnībā un 13 gadu vecumā kļuva par repa grupas Schools Of Thought dalībnieci. Vēlāk viņa iesaistījās arī grupās Basic Instinct un Choice. Taču pasaules slavu viņai atnes tieši solo karjera, kuru viņa uzsāka pateicoties noslēgtajam līgumam ar ierakstu kompāniju LaFace Records. 2000.gadā iznāk viņas pirmais singls There U Go un jau pēc pāris mēnešiem tas iegūst zelta statusu. Tā gada aprīlī seko arī pirmais albums Can`t Take Me Home, kas vēlāk iegūst divkāršu platīna statusu!
2001.gada aprīlī Pink kopā ar trim slavenām dziedātājām (Christina Aguilera, Lil' Kim, Miya) ieraksta filmas „Mulenrūža” saundtreku „Lady Marmalade”, kas kļūst par viennozīmīgu hītu. Dziesma nokļuva topa Billboard Hot 100 pirmajā vietā! Pateicoties šai dziesmai Pink iegūst pirmo Grammy balvu.
2001.gada novembrī iznāk viņas otrais albums - M!ssundaztood. Izdodot šo albumu. Pink pasaulei pasaka, ka viņa nav tikai kārtējā skaistā pop princese, bet gan nopietna mūziķe un dziesmu autore. Pirmais singls no jaunā albuma Get the Party Started iekļuva Apvienotās Karalistes Top 5, kā arī daudzos citos topu augšgalos visā pasaulē. Arī citi albuma singli Don't Let Me Get Me, Just Like a Pill, un Family Portrait guva panākumus gan radio, gan topos. Bet dziesma Just Like a Pill kļuva par pirmo Pink solo dziesmu, kas nokļuvusi pirmajā vietā Apvienotajā Karalistē.
Pink trešais albums Try This tika izdots 2003.gada 11.novembrī. Tas neilgā laikā iekļuva Top 10 albumu sarakstā Apvienotajā Karalistē, Kanādā, ASV un Austrālijā. Singls Trouble atnesa Pink otro Grammy balvu.
Ceturtais studijas albums I'm Not Dead tiek izdots 2006.gada aprīlī un atzīmē dziedātājas atgriešanos pie ierakstu kompānijas LaFace Records. Albums tika izdots tieši sešus gadus pēc pirmā dziedātājas albuma iznākšanas. Jau pirmais singls Stupid Girls neilgā laikā iekļūst Top 20. Stupid Girls uzvarēja arī MTV VMA 2006 balvu pasniegšanas ceremonijā kā Labākais popa video.
Pink ir ieļauta 21.gadsimta Apvienotās Karalistes Mūzikas slavas alejā (UK Music Hall of Fame) un viņas vokālās dotības tiek salīdzinātas ar leģendārās dziedātājas Dženisas Džoplinas balsi, kuru Pink uzskata par savu mūzikas ideālu.

Vairāk informācijas oficiālajā mājas lapā : www.pinkspage.com

Uz koncertu aicina: OKartes draugi

Koncertu atbalstošie mediji: žurnāli „FHM”, „Cosmopolitan”, „Lilit”, televīzijas kanāls LNT, laikraksts „Vestji Segodnja”, „Clear Channel Latvia”, žurnāls „Kas Jauns”, žurnāls „Sīrups”, portāls TVNET, radiostacija „Star FM”, žurnāls „ŽZL”

2006.gada 25.septembris

Informāciju sagatavoja:
PINK koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš