Koncertaģentūra FBI paziņo: Septiņu dienu laikā, kopš uzsākta biļešu tirdzniecība uz pasaulslavenās dziedātājas Pink koncertu Latvijā, izpārdotas jau puse biļešu!

„Mēs esam gandarīti, ka gaidāmais dziedātājas Pink koncerts Latvijā izsaucis tādu interesi. Šis ir rets gadījums, kad jau nedēļas laikā uz koncertu tiek izpirktas teju puse biļešu, tāpēc visiem kas vēl plāno biļešu iegādi, aicinām pasteigties, jo līdz koncertam atlikušas vairs tikai trīs nedēļas, ” stāsta SIA BDG Events valdes locekle Inga Kadeka.

Pēc organizatoru novērojumiem, visaktīvāk tiek pirktas stāvvietas. Tas skaidrojams ar to, ka dziedātāja Pink ir slavena ar saviem aizraujošajiem šoviem, kurus raksturo gan eksplozīva uzstāšanās, gan spēcīgs vokāls un elpu aizraujoši priekšnesumi. Divu Grammy balvu īpašnieces Pink koncerts Rīgā būs viens no šī gada rudens lielākajiem un skaļākajiem muzikālajiem notikumiem.

„Tā kā visaktīvāk tiek pirktas tieši stāvvietas, šis nebūs no tiem koncertiem, kur skatītāji mierīgi sēž. Līdz šim notikušajos dziedātājas Eiropas turnejas koncertos var novērot, ka viņas mūzika neatstāj vienaldzīgos un aizrauj visus klātesošos,” bilst Inga Kadega.

Seksīgā un dumpīgā dziedātāja Pink Arēnā Rīga koncertu sniegs jau 1.novembrī. Latvijā viņa ieradīsies savas pasaules tūres I’m Not Dead ietvaros.

Pasaules turnejā dziedātāja izpilda vairākas dziesmas no jaunākā albuma I’m Not Dead . Tas jau kopš iznākšanas ir satricinājis pasaules mūzikas topus un pirmais singls Stupid Girls ir apbalvots ar MTV Video Music Awards balvu nominācijā Labākais popa video.

Pati dziedātāja par jauno albumu saka: „Man šķiet, ka tas ir vislabākais albums, ko vispār esmu radījusi. To ierakstot, es ellīgi labi pavadīju laiku un satiku daudz fantastisku cilvēku. Fanu vēstules mani iedvesmoja sarakstīt dziesmas, kuru vārdi citā gadījumā man nebūtu ienākuši prātā. Beidzot man bija lieliska iespēja ierakstīt kopīgu dziesmu ar savu tēti un arī gods dziedāt kopā ar leģendāro grupu Indigo Girls. Katru reizi, kad tiek izdots jauns albums, es jūtos tā, kā būtu piepildījusi jaunu sapni. Un tas ir iemesls, kāpēc nekas mani neapstādinās atkal radīt jaunas dziesmas!”

Atgādinām, ka tirdzniecībā „Biļešu servisa” kasēs ir pieejamas stāvvietas par 20 Ls un sēdvietas par 25 Ls, bet sēdvietas ar vislabāko redzamību iespējams iegādāties par 35 Ls. Organizatori aicina izmantot iespēju un iegādāties biļetes arī internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās un ReklaMarket tirdzniecības vietās.

Uz koncertu aicina: OKartes draugi
Koncertu atbalstošie mediji: žurnāli „FHM”, „Cosmopolitan”, „Lilit”, televīzijas kanāls LNT, laikraksts „Vestji Segodnja”, „Clear Channel Latvia”, žurnāli „Kas Jauns”, „Sīrups”, portāls TVNET, radiostacija „Star FM”, žurnāls „ŽZL”

2006.gada 10.oktobris

Informāciju sagatavoja:
PINK koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš