Koncertaģentūra FBI paziņo: no otrdienas, 3.oktobra, visās „Biļešu Serviss” kasēs tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz pasaulslavenās dziedātājas Pink koncertu Latvijā. Biļetes būs nopērkamas no plkst. 10.00 rītā.

Lai pie biļešu kasēm neveidotos drūzma, koncerta rīkotāji aicina izmantot ne tikai ierastās biļešu kases, bet arī iespēju biļetes iegādāties internetā www.bilesuserviss.lv un Statoil degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. Biļešu cena: skolēniem un studentiem (uzrādot attiecīgo apliecību) 15 Ls, stāvvietas – 20 Ls, sēdvietas 25 Ls, bet sēdvietas ar vislabāko redzamību maksās 35 Ls.

Dziedātāja Latvijā ieradīsies pasaules tūres I’m Not Dead ietvaros un 1.novembrī sniegs koncertu Arēnā Rīga.

Pirmais dziedātājas tūres koncerts Eiropā notika 27.septembrī Cīrihē, kur 20 000 fanu pārpildīta stadiona priekšā, Pink sniedza grandiozu šovu. Dziedātāja izpildīja populāros hītus no visiem četriem albumiem, kā arī pārsteidza ar vairākām jaunām dziesmām un video. Šis koncerts bija lielisks starts tālākajiem šoviem Eiropas valstīs, tai skaitā arī Latvijā.

Laikraksts Daily Star : „Viss, ko jūs vēlētos sagaidīt no ideāla šova bija šeit... Nepārspējams vakars!” [28.09.06]

Laikraksts The Sun : „Roka meitene Pink vakar, atklājot pirmo koncertu Eiropā, bija mežonīgāka kā jebkad agrāk. Skaļā dziedātāja sniedza 100 minūšu garu, eksplozīvu uzstāšanos, kurā bija gan spēcīgs vokāls, gan elpu aizraujoši priekšnesumi.” [28.09.06]

Laikraksts Mirror : Graujošais 22 dziesmu sets ietvēra visas populārākās Pink dziesmas, tai skaitā Get The Party Started un Lady Marmelade un, protams, arī jaunos hitus Stupid Girls un U + Ur Hand. Bet īpašs pārsteigums bija Boba Mārlija leģendārās dziesmas Redemtion Song kaverversija. Lieliski!” [28.09.06]

Dziedātājas Pink jaunā albuma I’m Not Dead pārdošanas apjomi Eiropā pārsnieguši vienu miljonu, kas vēlreiz apliecina viņas šā brīža lielo popularitāti.

Uz koncertu aicina: OKartes draugi
Koncertu atbalstošie mediji: žurnāli „FHM”, „Cosmopolitan”, „Lilit”, televīzijas kanāls LNT, laikraksts „Vestji Segodnja”, „Clear Channel Latvia”, žurnāls „Kas Jauns”, žurnāls „Sīrups”, portāls TVNET, radiostacija „Star FM”, žurnāls „ŽZL”

2006.gada 2.oktobris

Informāciju sagatavoja:
PINK koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš