Koncertaģentūra FBI paziņo: Vienas dienas laikā, kopš uzsākta tirdzniecība uz pasaulslavenās dziedātājas Pink koncertu Latvijā, ir izpirktas visas biļetes, kuras, uzrādot skolēna vai studenta apliecību, bija iespējams iegādāties par 15 Ls.

Pašlaik tirdzniecībā ir pieejamas stāvvietas par 20 Ls un sēdvietas par 25 Ls, bet sēdvietas ar vislabāko redzamību iespējams iegādāties par 35 Ls. Koncerta organizatori aicina biļetes iegādāties laicīgi, jo pirmās dienas rezultāti ir pierādījuši, ka interese par slavenās dziedātājas koncertu Latvijā ir liela. Pirmajā biļešu tirdzniecības dienā varēja novērot, ka liela daļa biļešu pircēju vēlas tās iegādāties, stāvot rindās pie populārākajām „Biļešu servisa” kasēm. Organizatori aicina izmantot iespēju un iegādāties biļetes arī internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās un ReklaMarket tirdzniecības vietās.

Amerikāņu top-mūziķes Pink koncerts Latvijā notiks 1.novembrī, Arēnā Rīga. Šis būs iespaidīgs šovs un lieliska iespēja redzēt uzstājamies šobrīd aktuālu pasaules klases mākslinieci.

Pēc pirmajiem tūres koncertiem Eiropā atsauksmes liecina, ka Pink ir parūpējusies gan par iespaidīgu šovu, gan emocionālu muzikālo priekšnesumu. Septiņas tērpu nomaiņas, nolaišanās no skatuves griestiem un pat īpaša protesta dziesma pret ASV kara politiku ir tikai daļa no pārsteigumiem, kas klātesošos sagaida Pink Pasaules turnejas „I’m Not Dead” ietvaros.

Laikrakstā Mirror teikts: „Uz skatuves viņa varbūt izskatās kā pasaules rūdītākā rokmūziķe, taču patiesībā viņa ir īsts emociju spogulis.”

Uz koncertu aicina: OKartes draugi
Koncertu atbalstošie mediji: žurnāli „FHM”, „Cosmopolitan”, „Lilit”, televīzijas kanāls LNT, laikraksts „Vestji Segodnja”, „Clear Channel Latvia”, žurnāli „Kas Jauns”, „Sīrups”, portāls TVNET, radiostacija „Star FM”, žurnāls „ŽZL”

2006.gada 4.oktobris

Informāciju sagatavoja:
PINK koncerta Latvijā mediju koordinators
Kristaps Kārkliņš