Koncertaģentūra FBI informē: Grupa PLACEBO kā iesildošo grupu savā gaidāmajā Eiropas turnejā dažādiem koncertiem izvēlējusies divas grupas – Evaline un Howling Bells. Rīgas koncertā kā iesildošo grupu redzēsim amerikāņu grupu Evaline, kuri šo funkciju jau veikuši Placebo nesenajā Amerikas un Kanādas turnejā.

Kalifornijas grupa Evaline radusies 2001. gadā. Viņu pirmais, sešu dziesmu EP „Postpartum Modesty. A Portrait Of Skin“ klajā nāca Warner Brothers ierakstu kompānijas paspārnē 2006. gadā, savukārt debijas albums gaidāms šī gada vasarā. Kā raksta internetveikala Amazon.com recenzists: „Evaline ar savu mūziku ieved punk-pop jaunā kvalitātē.“ Ar Evaline izpildīto mūziku iespējams iepazīties viņu globālā tīmekļa profilā – www.myspace.com/evaline

Jāpiebilst, ka koncertos Amerikā un Kanādā uz Placebo uzstāšanās tā dēvētajām „piedevām“, dziesmas „Running Up That Hill“ laikā uz skatuves, spēlējot čellu, pievienojās Evaline solists Ričards Džonatans Perijs. Pieļaujams, tieši tā notiks arī koncertā Rīgā.

Šobrīd tirdzniecībā ir pieejamas biļetes „Arēnas Rīga“ 1.stāvā par 25 Ls un biļetes sēdvietās ar vislabāko redzamību par 35 Ls. 3.stāva sektoros – 303, 304, 314, 315 (vistuvāk skatuvei atrodošies sektori) biļetes nopērkamas par 25 Ls, bet biļetes sektoros 305, 306, 312, 313 iespējams iegādāties par 20 Ls.

Biļetes pieejamas visās „Biļešu servisa” un „Reklamarket” kasēs visā Latvijā, kā arī visās „Statoil” degvielas uzpildes stacijās un internetā www.bilesuserviss.lv.

Koncertu piedāvā: jaunais TV kanāls Latvijā – TV6
Informē: oficiālais radio Fit FM, Lilit, FHM, Cosmopolitan, Kas Jauns, Rīgas Viļņi, Tvnet, JCDecaux, ŽZL, Vesti Segodna, TV3, 3+, Mix FM

Informāciju sagatavoja:
Guna Zučika
Placebo koncerta Latvijā mediju koordinatore