Koncertaģentūra FBI paziņo, ka 2012. gada 7. februārī “Arēnā Rīga” uzstāsies Vācijas superzvaigznes “Rammstein”. Grupa Rīgā ieradīsies ar labāko dziesmu koncertu “Made In Germany 1995 – 2011” un sniegs klātesošajiem pilnīgi jaunu šovu.

Pēc koncertēšanas Austrālijā, Dienvidāfrikā un turnejas pa Ziemeļameriku un Meksiku šī gada pirmajā pusē “Rammstein” nedodas pelnītā atpūtā. Tā vietā grupa apvieno 16 gadu laikā paveikto savā jaunajā turnejā “Made In Germany 1995 – 2011”, kuras saistībā gada beigās iznāks arī labāko dziesmu albums “Best Of” ar divdesmit “Rammstein” hitiem, kurā būs iekļauta arī viena līdz šim neizdota dziesma. “Jauna turneja, jauns šovs – “Rammstein” uzstāšanās līdzināsies pērkona dārdiem!” par jauno turneju izsakās grupas dalībnieki.
 
Jaunajā turnejā “Made In Germany 1995 – 2011” koncertu apmeklētājus sagaidīs ne tikai grupas labāko dziesmu izlase, bet arī iespaidīgi specefekti “Rammstein” vislabākajās tradīcijās. Turklāt plānots, ka “Rammstein” koncertā būs divas skatuves – galvenā un papildskatuve stāvlaukumā.
 
Koncertā “Rammstein” izpildīs savus zināmākos hitus, tai skaitā “Sonne”, “Ich Will”, “Du Hast”, “Mein Herz Brennt”, “Benzin” un citas.
 
Kopš turnejas izziņošanas jūnija vidū, biļetes uz “Rammstein” koncertiem pilnībā izpārdotas jau 17 vietās Vācijā, Luksemburgā un Čehijā. Nākamgad “Rammstein” plāno ne tikai “spridzināt” arēnas, bet grupa uzstāsies arī Eiropas vadošajos brīvdabas festivālos.
 
Biļetes uz “Rammstein” koncertu Rīgā varēs nopirkt jau no 8. jūlija plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā, kā arī interneta lapā www.bilesuserviss.lv.
 
Stāvbiļete maksās Ls 25, bet sēdvietas no Ls 25 līdz Ls 35.
 
Atgādinām, ka “Rammstein” koncerts 2010. gada martā Rīgā pulcēja 11 000 apmeklētāju un ir viens no visu laiku iespaidīgājiem koncertiem, ko piedzīvojusi Rīgas arēna.