Koncertaģentūra „FBI” paziņo: 17. martā „Arēnā Rīga” koncertu sniegs viena no šī brīža aktuālākajām un pārdotākajām popzvaigznēm pasaulē — Riana (Rihanna). Dziedātāja, kas šogad tika nominēta sešām „Grammy” balvām, Rīgā ieradīsies savas pasaules koncerturnejas „Good Girl Gone Bad” ietvaros.

Tikai divus gadus pēc debijas singla „Pon De Replay” iznākšanas, Riana ir kļuvusi par superzvaigzni un ieguvusi prestižas mūzikas atzinības, kuru skaitā ir arī „Billboard” balva kā „Gada labākā dziedātāja” un „World Music Awards” balva kā „Gada veiksmīgākā popmūzikas izpildītāja”.

Riana, kuras singli no jaunākā albuma „Good Girl Gone Bad” viens pēc otra iekaro topu virsotnes, ir tikai 19 gadus veca. Pirmais albuma singls „Umbrella” guva fenomenālus panākumus visā pasaulē un 2007. gadā ieguva visvairāk pārdotās un radio atskaņotās dziesmas statusu. „Umbrella” ieņēma pirmo pozīciju ASV, Kanādas, Austrālijas, Jaunzēlandes, Lielbritānijas un daudzu Eiropas valstu topos, un mūzikas kanāls „MTV” to atzina par „Gada labāko singlu”. Pēc „Umbrella” seko hiti „Shut Up And Drive”, „Don't Stop the Music” un „Hate That I Love You”, kas pašlaik ir daudz pasaules valstu topu līderi.

„Good Girl Gone Bad” tika izdots 2007. gada pirmajā pusē. Tā tapšanā piedalījušies producents Timbalands un dziedātājs Džastins Timberleiks. „Šis albums pilnībā atspoguļo mani — kā es šajā laikā esmu izaugusi un iekarojusi šovbiznesa pasauli. Albums demonstrē atšķirību starp iepriekšējo, nedrošo meiteni un tagadējo, pārliecināto par sevi sievieti,” komentē Riana.

Dziedātāja ir izdevusi trīs studijas albumus un nākamgad pie klausītājiem nonāks jau ceturtais. Barbadosā dzimusī dziedātāja nedomā apstāties pie sasniegtā: „Man nereti ir nācies celties jau piecos no rīta, jo pa dienu jāpaspēj piedalīties mēģinājumos, treniņā, sniegt intervijas un doties uz jaunākā klipa uzņemšanu. Iedomas par to, ka dzīve šovbiznesā līdzinās pasakai, sabrūk ļoti ātri. Tā vietā nāk atziņa, ka tas ir smags darbs, kas paņem visus spēkus. Taču es neko nepaveiktu, ja vien tik stipri nemīlētu dziedāšanu un mūziku. Grūtības nav nekas, salīdzinot ar fantastisko sajūtu, kas pārņem dziedot koncertā tūkstošiem cilvēku priekšā,” atzīst Riana.

10. februārī norisinājās „Grammy” balvu pasniegšanas ceremonija. Rianas dziesma „Umbrella” tika nominēta kategorijā „Gada labākais ieraksts”, „Gada dziesma” un „Labākā repa un dziedāšanas sadarbība”. Dziesma „Don't Stop the Music” pretendēja uz balvu kā „Labākais deju mūzikas ieraksts”, bet „Hate That I Love You” nominācijās „Labākais R&B priekšnesums duetā vai ar grupu” un „Labākā R&B dziesma”. Dziedātāja saņēma „Grammy” par dziesmu „Umbrella” (kategorijā „Labākā repa un dziedāšanas sadarbība”).

Biļetes uz Rianas koncertu Latvijā iespējams iegādāties sākot ar 18. februāri no plkst. 10.00 visās „Biļešu servisa” kasēs un internetā.

Jau pirmdien, 11. februārī, tika uzsākta koncerta biļešu iepriekšpārdošana „Hansabankas” klientiem un „FBI Concert Club” biedriem. „Hansabankas” klienti biļetes var iegādāties visās „Biļešu servisa” kasēs, maksājot ar kādu no „Hansabankas” norēķinu kartēm vai uzrādot to gadījumā, ja termināls nav pieejams vai nedarbojas. Iepriekšpārdošana bankas klientiem norisinās arī internetā www.bilesuserviss.lv mājas lapā. Tikai pirmo 1000 stāvbiļešu cena „Hansabankas” klientiem un „FBI Concert Club” biedriem ir 20 Ls.

Stāvbiļešu pamatcena ir 25 Ls. Sēdvietas maksā 25 Ls, 30 Ls un 35 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei).

Koncertu iesaka: „Hansabankas” jauniešu programma „OPEN