Koncertaģentūra „FBI” informē: dziedātāja Riana, kas jau nākamo pirmdien, 17. martā sniegs koncertu „Arēnā Rīga”, Latvijā ieradīsies ar 80 cilvēku lielu pavadošo komandu. Šovam nepieciešamais tehniskais nodrošinājums – gaismas, skaņas un video iekārtas Latvijā tiks nogādātas ar piecām smagajām mašīnām.

Rianas šova laikā abās skatuves malās būs videoekrāni, kuros būs vērojama mūziķes uzstāšanās. Kopā ar populāro dziedātāju uz „Arēna Rīgas” skatuves kāps arī četri muzikanti, divi bekvokāla dziedātāji un četri dejotāji. Visu Rianas viesošanās laiku Latvijā viņu pavadīs miesassargs un vairāki asistenti.

Aizskatuvē dziedātājas un viņas pavadošā sastāva vajadzībām tiks sagatavotas trīs grimētavas, atpūtas istaba, kā arī ofiss un apspriežu telpa dziedātājas menedžmentam. Atsevišķa telpa tiks izmantota kā garderobe – tajā atradīsies koncertam nepieciešamie dziedātājas tērpi. Telpā kur uzturēsies dziedātāja, atradīsies speciālas Rianas izsmalcinātajām prasībām atbilstošas mēbeles. Atbilstoši norādījumiem, telpas iekārtojumam jābūt neuzbāzīgam, bet vienlaikus komfortablam. Tāpēc tajā tiks izvietoti plaši atpūtas dīvāni no kompānijas „Raita”.

Lai nodrošinātu Rianai iespēju ātri nomainīt tērpus dziesmu starplaikos, blakus skatuvei tiks ierīkotas divas papildu telpas, kurās atradīsies lieli spoguļi un viss nepieciešamais ātrai tērpu nomaiņai.

Biļetes uz Rianas koncertu vēl iespējams iegādāties visās „Biļešu servisa”. Sēdvietas maksā 25 Ls un 30 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Stāvbiļetes ir izpārdotas. Tirdzniecībā pieejamas arī VIP biļetes par 80 Ls gabalā. VIP biļete ietver: sēdvietu atsevišķā ložā, atsevišķu VIP ieeju, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā un atsevišķu terasi smēķētājiem.

Koncertaģentūra „FBI” aicina koncerta apmeklētājus neņemt līdzi lietussargus. Drošības apsvērumu dēļ Rianas menedžments ir aizliedzis tos koncerta apmeklētājiem izmantot koncerta laikā. Šāds lēmums pieņemts, lai izvairītos no negadījumiem, jo apmeklētāji ar tiem apdraud gan sevi, gan apkārtējos. Visi lietussargi pie ieejas „Arēnā Rīga” tiks konfiscēti.