Koncertaģentūra „FBI” informē: šovakar „Arēnā Rīga” uz skatuves kāps viena no šī brīža aktuālākajām popzvaigznēm pasaulē — Riana. Dziedātāja, kas Latvijā ieradīsies savas pasaules turnejas „Good Girl Gone Bad” ietvaros, izpildīs savus slavenākos hitus, tai skaitā „Umbrella”, par kuru dziedātāja šogad saņēma „Grammy” balvu.

„Arēna Rīga” durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau no plkst. 18.00. Paredzēts, ka Rianas koncerts sāksies plkst. 20.30.

Koncerta apmeklētājus pirms Rianas uzstāšanās iesildīs DJ Rise (kluba „Nautilus” rezidentdīdžejs). Raitis Menkins jeb DJ Rise: „Rianu uzskatu par vienu no talantīgākajiem cilvēkiem popmūzikā. Ikdienā daudz nākas saskarties ar viņas dziesmu deju versijām, kas, manuprāt, ir izcili veiksmīgas. Vispār — šī dziedātāja ir īsts dārgums mūzikas lauciņā!”

Pēdējās biļetes uz Rianas koncertu vēl iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā. Atlikušās sēdvietas maksā 25 Ls un 30 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Stāvbiļetes ir izpārdotas.